PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
ołówek, papier, 21,7 x 31,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: KP (monogram wiązany); dat. p.d.: 15. 4. 65
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na tekturze, 20 x 30 cm
sygn. p.d.: "Podsadecki 51"
węgiel, czarna kredka, papier, w.22 x 30 cm, w św. (p.p.), sygn. p. d. "kalw.żebrz", pochodzi z 1937 r (jesień)
akwarela, papier, 24,5 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Podsadecki, dat. p. d.: 14.8.964
rysunek, tusz lawowany, 24 x 14 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l. d. - 16 I 66 Podsadecki
akwarela, papier; 20 x 29 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po prawej stronie u dołu: PODSADECKI, po lewej data: 22.X.1966
akwarela, papier; 33 x 41,5 cm;
sygnowana po lewej stronie u dołu: PODSADECKI; po prawej stronie: 14.8.1959
olej, tektura,
29,5 x 52 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.- Podsadecki, dat. p. d.- VIII 1964
rys. tusz, papier, 32 x 48 cm ( w św. p-p)
sygn. i dat. p.d.: Podsadecki/22 x 955
rysunek kredką na papierze,
39 x 27 cm, sygnowany "Podsadecki 25. 5. 1956"