1 zł
2 600 000 zł

PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)

Upadek Chrystusa pod Krzyżem

ołówek, papier, 21,7 x 31,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: KP (monogram wiązany); dat. p.d.: 15. 4. 65

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż (1964)

sygn. l.d.dat. p.d.
akwarela papier
24.3x34.5

PEJZAŻ Z MIASTECZKIEM, 1951

olej na tekturze, 20 x 30 cm
sygn. p.d.: "Podsadecki 51"

RYBY

OLEJ, TEKTURA
wymiary: 29x51,5
SYGNOWANY

Pejzaż wiejski (1958)

sygn. dat. p.d.
olej tektura
24.7x34.3

Pejzaż wiejski

węgiel, czarna kredka, papier, w.22 x 30 cm, w św. (p.p.), sygn. p. d. "kalw.żebrz", pochodzi z 1937 r (jesień)

Pochmurny dzień 1964

akwarela, papier, 24,5 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Podsadecki, dat. p. d.: 14.8.964

Akt 1966

rysunek, tusz lawowany, 24 x 14 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l. d. - 16 I 66 Podsadecki

Park, 1966

akwarela, papier; 20 x 29 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po prawej stronie u dołu: PODSADECKI, po lewej data: 22.X.1966

Studium pejzażowe, 1959

akwarela, papier; 33 x 41,5 cm;
sygnowana po lewej stronie u dołu: PODSADECKI; po prawej stronie: 14.8.1959

Szare ryby 1964

olej, tektura,
29,5 x 52 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.- Podsadecki, dat. p. d.- VIII 1964

Martwa natura 1955

rys. tusz, papier, 32 x 48 cm ( w św. p-p)
sygn. i dat. p.d.: Podsadecki/22 x 955

Karnawał

akwarela na papierze, 32 x 47,5 cm
sygnowana p.d.: "Podsadecki"

Dzieci

piórko,tusz,papier, 21 x 27cm w św.p-p

akwarela, papier, 30x40 cm w św.p-p,
sygn. p.d.: - Podsadecki

Praczka, 1956

rysunek kredką na papierze,
39 x 27 cm, sygnowany "Podsadecki 25. 5. 1956"

liczba obiektów: 476