PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
piórko, tusz, akwarela, papier, 35,5 x 24 cm w świetle oprawy;
sygn. p. d.: H. Płóciennik
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz, tusz, papier, 27,5 x 37 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik
monotypia, papier, 49,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: "Unikalna monotypia +" 1/1. 2009. (A.P.) Henryk Płóciennik. (ołówkiem)
akwarela, gwasz, tusz, papier, 28 x 37,4 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik (ołówkiem)
olej, płótno,
66,5 x 54 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: HENRYK PŁÓCIENNIK / "PEJZAŻ Z PRZYSZŁOŚCI 9" / PŁÓTNO - OLEJ 1989
akwarela, gwasz, tusz, papier, 35,5 x 47,5 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia
41.2x32.5
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia
44.9x32.3
akwarela, gwasz, tusz, papier, 37 x 49 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik 97
linoryt, papier, zielony
20,2 x 26 (odcisk)
opisany u dołu: Duet (AP.) Epr. dartiste linoryt 1962. Henryk Płociennik (ołówkiem)
linoryt, monotypia, papier,
opisany u dołu:" Ero VII" 1/1 linoryt + monotypia 2008. (A P) Henryk Płociennik
autocynkografia, papier, 44,5 x 32 cm;
opisana u dołu: "Arcydzieło VI" II 22/99. autocynkografia 1982. (AP) Henryk Płociennik
linoryt, papier, zielony, 20,2 x 26 (odcisk)
opisany u dołu: "Duet" (AP.) Epr. dartiste linoryt 1962. Henryk Płociennik (ołówkiem)
autocynkografia, papier
44,5 x 32 cm;
opisana u dołu: "Miodowy mieciąc I A" Epr. dart.
autocynkografia 1980. (HP). H. Płociennik
akwarela, tusz, papier, 35 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Płócienik 08
tusz, akwarela, gwasz, papier, 44,5 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik