1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

"NOKTURN II", 1999

akryl na płótnie, 38 x 55 cm, sygnowany p. d. "Jan Dobkowski 1999", na odwrocie ręką artysty dane o obrazie

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Zaloty marzeń 1971

olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. i dat. na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Wenus z Paros, 1996-1997

akryl, płótno,
147.5 x 98 cm
sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 1996-97 na odwr.p.g.: Jan Dobkowski |"WENUS Z PAROS" 1996-97 ROK |ACRYL | 148 cm x 99 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn LXXVI 2000

akryl, płótno, 61 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2000

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Wspomnienia natury 1990

akryl, płótno, 160 x 120 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1990

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Świt duchów 1990

akryl, płótno, 86 x 116 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1990
oraz na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

PARYŻANKA, 1991

akryl, płótno,
130 x 92.3 cm
sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 1991, na odwr. p.g.: Jan Dobkowski | "PARYŻANKA" 1991 Rok | 92 cm x 130 cm | acryl

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Australijski sen II 2000

akryl, płótno, 147 x 197 cm; sygn. i dat. p. d. - Jan Dobkowski 2000 ROK

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Gniazdko, 1972

olej, płótno
80 x 60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pejzaż przestrzeni XI 1983

olej, akryl, płótno, 120 x 160 cm; sygn. i dat. na odwrocie

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Australijski sen 2000

Wyst.: Jan Dobkowski - Uniwersum, Galeria PBK Warszawa, styczeń-maj 2001.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tren XXXII

akryl, olej, płótno
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 1985
wym.: 60 x 80 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Anioł czuwający 1984

akwarela, papier, 48 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.- Jan Dobkowski 1984

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

W Gniazdku Pocałunku 1972

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie - Jan Dobkowski

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja figuralna, 1976

ołówek, 30 x 23,5 cm
sygnowany p.d.: "Jan Dobkowski 28 4 76"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Postać kobieca, 1982

forma przestrzenna z drutu miedzianego, wysokość 98 cm

W załączeniu fotografia Macieja Smogorzewskiego z autorskim potwierdzeniem autentyczności

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Natchniona 1997-2000

akryl, płótno, 160x130 cm,
sygn.l.d.: - J. Dobkowski

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Powiew, 1971

olej, płótno
41 x 33 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn II, 1999

akryl na płótnie, 38 x 55 cm
sygnowany p.d.:
"Jan Dobkowski 1999"
na odwrocie dane o obrazie

liczba obiektów: 502