PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
linoryt, 32 x 44 cm; (odcisk płyty);
u dołu napis: "Golfista" 5/50 linoryt 2007. (A.P.) Henryk Płóciennik"
cena wywoławcza: Wykup abonament
cynkografia, papier
45 x 32,5 cm;
sygn. i opisana u dołu: "Czarna dziura dla J. G" Epr. dart. autocynkografia 1990. AP. H. Płociennik (ołówkiem)
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia
40.6x32.8
autocynkografia, papier
44,5 x 32 cm;
opisana u dołu: "Arcydzieło VI" II 22/99. autocynkografia 1982. (AP) Henryk Płociennik
sygn. p.d.dat. śr.d.
linoryt
50.8x40.2
linoryt, monotypia, papier
opisany u dołu:" Ero VII" 1/1 linoryt + monotypia 2008. (A P) Henryk Płóciennik
cynkografia, monotypia, papier
67 x 50,5 cm;
opisany u dołu: "Dla Johna Coltrane`a" 1/1. autocynkografia 1999. (A.P.) Henryk Płóciennik (ołówkiem)
olej/płótno,
65 x 74 cm
sygn. i dat. na odwrocie: HENRYK PŁÓCIENNIK PEJZAŻ CZERWONY II OLEJ. 1998`
tusz, akwarela, gwasz, monotypia, papier,
36 x 30,5 cm;
sygn p. d.: H. Płociennik / 2008.
cynkografia, monotypia, papier,
67 x 50,5 cm;
opisany u dołu: "Dla Johna Coltrane`a" 1/1. autocynkografia 1999. (A.P.) Henryk Płociennik (ołówkiem)
piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier, 44 x 34,5 cm;
sygn p. d.: H. Płóciennik
olej, płótno, 46 x 38 cm;
sygn. na odwrocie na blejtramie: HENRYK PŁÓCIENNIK - OLEJ 89
tusz, papier, 20 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Płociennik (ołówkiem)
olej/płótno,
65 x 81 cm
sygn. i dat. l.g.: `H. PŁÓCIENNIK 76`, opisany na
odwrocie: `HENRYK PŁÓCIENNIK 1976 R. / "OGRÓD
CZERWONY" OLEJ 65 x 81 cm`
linoryt/papier,
41,5 x 53,5 cm (w świetle passe-partout)
opisany i sygn. u dołu: `"WYKOPALISKA" 12/50 LINORYT 1964 E.D. Płóciennik Henryk
akwaforta, papier, 15 x 11,5 cm (odcisk płyty);
opisana i sygn. u dołu: akwaforta 80. (A.P.) Henryk Płóciennik (ołówkiem)
opisana i sygn. u dołu: akwaforta 81. (A.P.) Henryk Płóciennik
(ołówkiem)
tusz, akwarela, papier, 55 x 38 cm;
sygn. u dołu: H. Płóciennik 08
tusz, akwarela, gwasz, papier, 37 x 50 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik
67 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany ołówkiem u dołu: "Dla Miles`a Davis`a" 1/1.
autocynkografia - monotypia 1999 (A.P.) Henryk Płóciennik