PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
cynkografia, monotypia, papier,
67 x 50,5 cm;
sygn. i opisany ołówkiem u dołu: "Dla Johna Coltrane`a" 1/1.
autocynkografia + monotypia 1999. (A.P.) Henryk Płóciennik
cena wywoławcza: Wykup abonament
piórko, tusz, akwarela, papier,
46 x 33 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik / ...03
tusz, akwarela, gwasz, papier,
44,5 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik
linoryt,
32 x 44 cm; (odcisk płyty);
opisany u dołu: "Golfista" 4/50 linoryt 2007. (A.P.) Henryk Płóciennik
linoryt, papier, 42 x 52 (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: PLAŻA III. PO BURZY 2/5 (LA PLAGE)
LINORYT 1964 Epreuve d`artiste Płóciennik Henryk (ołówkiem)
linoryt, papier, 39,5 x 32 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: "Ero 2" 5 / 30 linoryt 1962 (A.P) Henryk Płóciennik
linoryt, papier, 39,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: "Ero 1" 6 / 30 linoryt 1962 (A.P.) Henryk Płóciennik
akwarela, tusz, papier
48 x 31 cm;
sygn. u dołu: H. Płóciennik i dat. p. d.: 2008;
opisany na odwrocie.
akwarela, gwasz, tusz
42 x 32 cm;
sygn. i dat. u dołu. H. Płóciennik 2004
akwarela, tusz, papier,
29 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik (ołówkiem)
olej, płótno,
65 x 81 cm;
na odwrocie napisy autorskie: HENRYK PŁÓCIENNIK / "AKT - IZOLDA" / PŁÓTNO - OLEJ 65 x 81 cm / 1999 R.
rysunek, tusz, papier,
62 x 53 cm;
sygn. u dołu: H. Płóciennik
linoryt,
32 x 44 cm; (odcisk płyty);
u dołu napis: "Golfista" 3/50 linoryt 2007. (A.P.) Henryk Płóciennik"
linoryt,
51,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: "Skok" 2/50 linoryt 1971 r. AP Henryk Płóciennik (ołówkiem)