PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
olej/płótno,
73 x 73 cm
sygn. p.d.: `HP` oraz sygn. i opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt, papier,
26 x 57 cm (w świetle oprawy) ;
sygn. i opisany u dołu: "Płotki" 1/50. linoryt 1971 r. (A.P.) Henryk Płóciennik. (ołówkiem)
tusz, akwarela, gwasz, papier,
27,5 x 38 cm;
sygn. p.d.: H. Płóciennik
olej, płótno,
65 x 81 cm;
na odwrocie napisy autorskie: HENRYK PŁÓCIENNIK / "AKT - IZOLDA" / PŁÓTNO - OLEJ 65 x 81 cm / 1999 R.
linoryt,
32 x 44 cm; (odcisk płyty);
opisany u dołu: "Golfista" 4/50 linoryt 2007. (A.P.) Henryk Płóciennik
linoryt, papier, 53 x 41 cm;
opisany u dołu: Kwiaty (A P.) linoryt 1964 III/VI Epreuve d`artiste Henryk Płóciennik (ołówkiem)
olej, płótno, 65 x 81 cm
linoryt, 32 x 44 cm; (odcisk płyty)
u dołu napis: "Golfista" 3/50 linoryt 2007. (A.P.) Henryk Płóciennik"
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. p.d.: H. Płóciennik;
opisany na odwrocie: H. PŁÓCIENNIK/ "AKT" 81x65 / OLEJ 2006
linoryt, papier, 39 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
każdy opisany u dołu: "Ero I" Epreuve dartiste linoryt 1971. (AP.) Henryk Płóciennik. (ołówkiem)
oraz "Ero III" Epr. dartiste linoryt 1971. (AP.) Henryk Płóciennik.(ołówkiem)
linoryt, papier, 32 x 44 cm; (odcisk płyty); u dołu napis: "Golfista" 5/50 linoryt 2007. (A.P.) Henryk Płóciennik
akwarela, gwasz, piórko, tusz, papier, 53 x 38,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: H. Płóciennik (ołówkiem)
piórko, tusz, akwarela, papier, 38 x 27,5 cm; sygn. p.d.: H. Płóciennik
piórko, tusz, akwarela, papier, 27,5 x 38 cm; sygn. p.d.: H. Płóciennik
linoryt, 32 x 44 cm (odcisk płyty); u dołu napis: "Golfista" 6/50 linoryt 2007. (A.P.) Henryk Płóciennik
tusz lawowany, akwarela, papier, 35,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: H. Płóciennik 88
akwarela, gwasz, piórko, tusz, papier,
53 x 38,5 cm (w świetle passe-partout);
linoryt, papier, 49,5 x 60 cm (arkusz);
opisany u dołu: "Golfista" epreuve d`artiste II./Vi linoryt 2007. (HP) Henryk Plóciennik
piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier, 36 x 52 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.: H. PŁÓCIENNIK 97
piórko, tusz, gwasz, flamaster, papier, 36 x 52 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: H. Płóciennik 97