PIPPEL Otto Eduard (1878 Łódź - 1960 Planegg k. Monachium)
Olej, sklejka; 48,3 x 48,3 cm
Sygnowany p.d.: OTTO PIPEL
Na odwrocie napis odręczny Otto Pippel | - Blumen -
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż z Wiesental w Schwarzwaldzie
olej, płótno, 78 x 68 cm;
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL;
na odwrocie napisy autorskie: Otto Pippel. / "Das Wiesental im / Schwarzwald"; oraz nalepka OTTo Pippel / Planegg Bei Muenchen;
olej, płótno,
71 x 80.5 cm
sygn. p.d.: OTTO PIPPEL
Na górnej listwie krosna autorska nalepka (druk) z wpisanym atramentem tytułem obrazu: Vorfrüling im Wetteresteingebirge.
Olej, sklejka; 80 x 60 cm
Sygnowany l. d.: Otto Pippel
Na odwrocie napis: Otto Pippel | Schwarzwald |Brandes B.
olej, płótno;
68,5 x 90,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Otto Pippel
olej, płótno,
100 x 76 cm;
sygn. p.d.: 1908. / OPippel. / DRESDEN
PEJZAŻ Z WIESENTAL W SZWARCWALDZIE
Olej na płótnie 78 x 68 cm
Sygnowany p.d. - `otto PIPPEL"
Na odwrocie naklejka autorska oraz napis
- `otto Pippel. / Das WIESENTAL IM / Schwarzwald"
Olej, płótno; 62,5 x 85 cm (w świetle oprawy)
Sygnowany p. d.: Otto Pippel
Na krośnie papierowa nalepka z drukowanym nazwiskiem malarza i ręcznie napisanym tytułem "Die Zugsspitze und Wallersteingebirge".
Olej, płótno; 81 x 71,5 cm
Sygn. p. d.: OTTO PIPPEL.
Na górnej poprzeczce krosna papierowa nalepka z drukowanym nazwiskiem malarza i ręcznie napisanym tytułem
"Felder und Wälder. Motiv süd.Schwarzwald."
POLOWANIE PAR FORCE, Lata 30-te XX w,
Olej na płótnie 81,5 x 71 cm
Sygnowany p.d. - "Otto Pippel"
Na odwrocie niemiecka nalepka
olej, płótno, 65,5 x 85,5 cm; sygn. p.d.: Otto PIPPEL. Na odwrocie naklejka z wystawy.
olej, płótno, 111 x 100,5 cm
sygnowany p.d.: OTTO PIPPEL
olej na płótnie, 100 x 110 cm,
sygn. p.d. "Otto Pippel"