1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ocean, 1988

akryl, płyta pilśniowa; 39 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 88 / "OCEAN" / 39 x 60 cm.

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pejzaż przestrzeni IX, 1983

akryl, płyta pilśniowa; 55 x 75 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
Jan Dobkowski / "PEJZAŻ PRZESTRZENNY IX" 1983 / ACRYL 55 cm x 75 cm, oraz stempel z numerem.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Iks, 1982

olej, akryl, płótno; 147x197 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: "Jan Dobkowski | "IKS" 1982 | OLEJ + AKRYL, 147x197 cm"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

NOKTURN CVIII, 2008

akryl, płótno
89 x 100 cm
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 2008 ROK
na odwrocie na płótnie sygnatura: Jan Dobkowski | „NOKTURN CVIII“ 2008 ROK | ACRYL | 89 cm x 100 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu, 1993

Pastel
50 x 70 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XXXXV (2008)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
81x60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Upatrywanie nadziei, 1971 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "UPATRYWANIE NADZIEI" 1971 | 60 cm x 50 cm | OLEJ | [dedykacja] | Jan Dobkowski'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pełnia natury , 1988 r.

akryl/płótno, 240 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "PEŁNIA NATURY" 1988 | ACRYL, 240 cm x 160 cm | DYPTYK | CZĘŚĆ GÓRNA'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ku sobie, 1977 r.

olej/płótno, 147 x 197 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN DOBKOWSKI | "KU SOBIE" 1977 olej | 147 cm x 197 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Szkice do obrazów Architektura, Tańcząca i Jego sen, 1974 r.

ołówek/papier, 29,5 x 39 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem śr.d.: 'Jan Dobkowski 14.05.74r.'
opisany ołówkiem wśród kompozycji: 'ARCHITEKTURA', 'TAŃCZĄCA', 'JEGO SEN'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja, 1973 r.

ołówek/papier, 36 x 50,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Dobkowski 22.V.73 r.'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pastel, 1993 r.

pastel, 50 x 70 cm, sygn.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 2005 r.

tusz, papier, 48,5 x 62 cm,
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 2005 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał XXXXIII, 2008 r.

akryl, płótno, 81 × 60 cm
na odwrocie autorski opis: Jan Dobkowski/” KARNAWAŁ W RIO XXXXIII”2008 ROK/81 CM X 60 CM

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Samuraj, 1984

akryl, płótno, 97 x 147 cm
sygnowany na odwrociu: Jan Dobkowski / „SAMURAJ” 1984 / AKRYL 97cm x 147cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Energia i piramida, 1981

akryl, olej, płótno
147x97 cm
sygnowany na odwrocie: "Jan Dobkowski | »ENERGIA I PIRAMIDA« 1981 | 147 cm x 97 cm | OLEJ+ACRYL"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

GORĄCE ZALOTY, 1984

olej, akryl, płótno
60,5 x 54 cm
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 84
sygn. na odwr. na płótnie: Jan Dobkowski | „GORĄCE ZALOTY 1984 | OLEJ + ACRYL | 60 cm x 54 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kobieta pączkująca, 1984 r.

akryl/płótno, 59 x 79 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "KOBIETA PĄCZKUJĄCA" 1984 | acryl 60 cm X 80 cm'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ku sobie, 1970 r.

olej/płótno, 196 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | "KU SOBIE" 1970'

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Australijski sen VI

inkografia/papier, 22 x 30 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jan Dobkowki', opisany l.d.: '10/50'

liczba obiektów: 502