PRZEBINDOWSKI Zdzisław (1902 - 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 70 x 55 cm,
sygn.l.d.: Z. Przebindowski
olej, płyta, 48,5 × 64,5 cm
sygn. i dat. l. d.: Z.Przebindowski 1952
olej, tektura; 34,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Na odwrocie napis autorski 30. 73/ "Róże" olej, 1973 oraz 35 1/2 35
olej, tektura, 34,5 × 49 cm
sygn. l. d.: Z.Przebindowski
na odwrocie napis ołówkiem: Prof. Przebindowski /Park w Oliwie (oraz nieczytelna data)
olej, tektura; 38 x 50 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
na odwrocie dwie nalepki: z odręcznym, autorskim napisem - Zdzisław Przebindowski / " Pejzaż z Kalwarji" / olej 38 x 50; oraz drukowana z Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii, Towarzystwo Przyjaciół w Kalwarii Z.[ebrzydowskiej] ,Miejski Ośrodek Kultury w Kalwarii, z tytułem: Pejzaż z Kalwarii i datą 1987.
olej, tektura; 29,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
olej, płótno; 89 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Chatka kaszubska - Kościerzyna
olej, tektura; 32,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Przebindowski ;
na odwrocie opis autorski: Z. Przebindowski / "Chatka kaszubska" Kościerzyna.
olej, tektura, 50 x 65 cm,
sygn. p.d.: Z. Przebindowski.
Na odwrocie naklejka z autorskim opisem: "Zdzisław Przebindowski / `Brama cmentarna w Zakopanem` / olej 50 x 65 cm".
Martwa natura z owocami i dzbanem
olej, płótno; 59,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany l. d.: Z. Przebindowski