PANEK Jerzy (1918-2001)
akwarela, tusz, papier; ok. 23,6 x 18,7 cm;
napis na odwrocie: JERZY PANEK, 1960, WŁASNOŚĆ SPADKOBIERCÓW (Bn ?) (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
akwarela, papier; ok. 23,6 x 19 cm;
napis na odwrocie: JERZY PANEK, 58,59, WŁASNOŚĆ SPADKOBIERCÓW (Bn ?) (ołówkiem)
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt/papier, 68 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Panek 1959'
opisany l.d.: 'Kot'
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel/papier, 26,5 x 20,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '98 | Panek'
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier, 21 x 14 cm;
sygn. i dat. p. d.: Panek 89 (ołówkiem)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Twarz z cyklu NIEWIDOMY EROTOMAN, [1993]
pastel oleista, papier; 29,5 x 20,8 cm;
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastele olejne, karton biały; 30 x 24 cm;
praca na kartce nr 16 w liczącym 16 stron „Szkicowniku” opisanym, datowanym i sygnowanym na okładce przez artystę odręcznie ołówkiem „16 / 21/22 lipiec / 93 / Panek”
PANEK Jerzy (1918-2001)
Brązowa kredka, papier; 21,5 x 29,5 cm;
dat. p. g.: 31.VII
PANEK Jerzy (1918-2001)
Twarz abstrakcyjna z cyklu „NIEWIDOMY EROTOMAN”, [1993]
PANEK Jerzy (1918-2001)
Twarz abstrakcyjna II z cyklu „NIEWIDOMY EROTOMAN”, [1993]
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret (przekazane przez rodzinę)
pastel na papierze, 27x35 cm, 2000 r.
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt/bibuła, 51 x 40 cm
sygnowany oł. p.d.: Don Kichot I, Panek, 1958
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt/papier, 28,8 cm x 22 cm (odbitka), 42 x 34 cm (wymiary planszy)
sygnowany oł. l.d.: Kucharz pekiński, p.d.: Panek 1956
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Twarz abstrakcyjna z cyklu NIEWIDOMY EROTOMAN, [1993]
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastele olejne, karton biały; 30 x 24 cm