1 zł
2 600 000 zł

GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)

Atak kawalerii

akwarela, papier, 60 × 88 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert

cena wywoławcza: Wykup abonament

Martwa natura z butelką, 1970

olej, płótno; 89 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: EUGENIUSZ GEPPERT 1970;
na odwrocie wyblakła nalepka warszawskiej galerii Panorama oraz nalepka z maszynowo wypisaną informacją o pracy: Wystawa - Zachęta - Warszawa / Autor: Eugeniusz Geppert - Wrocław / Tytuł: Martwa natura z butelką / Techn. ol) pł wym. 89 x 130 cm / Cena: 20 000 zł, ponadto opisy ołówkiem na krośnie m. in.: LEGNICA, MN. JAPOŃSKI WAZON, WŁASNOŚĆ PRYWATNA.

JEŹDZIEC, OK. 1924-25

olej, płótno, 54.5 x 64.5 cm
sygn. l.d.: Eugeniusz Geppert

Ułan na koniu

akwarela/papier, 20 × 28 cm
sygn.: p.d. E. Geppert

* dodatkowa opłata wynikająca z tzw. droit de suite

Jeździec na koniu - oficer na koniu

ołówek, akwarela, karton; 61,5 x 46,5cm

Skok przez przeszkodę

akwarela/papier, 31 x 41 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Eugeniusz Geppert'

ŚWIĄTEK, 1958

Olej, płótno 73 x 92 cm,
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert 1958
Na blejtramie nalepka: Autor Eugeniusz Geppert | Tytuł Świątek | Wym. 73 x 92 92 x 73 | Techn. ol.pł.

Bez tytułu, 1949

akwarela, papier, 30x40 cm cm,
sygnowany z przodu, prawy, dolny róg: "Eugeniusz Geppert, 1949"

Z kolekcji Zbigniewa Paluszaka.

BITWA, 1946

akwarela, 43 x 78,5 cm w świetle passe-partout, sygnowana i datowana p.d. "Eugeniusz Geppert 1946".

Martwa natura z dzbanem i cytrynami, 1957

akwarela, papier; 58,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1957 (ołówkiem)

Dżokeje

pastel, papier, 28 x 35 cm;
sygn. p. d.: EGeppert

Kompozycja, lata 60. XX w.

olej, płótno; 93 x 74 cm;
sygn.. p. d.: Eugeniusz Geppert

Akt, 1977 r.

olej, płótno, 116 × 90 cm
sygn. i dat. p. d.: Eugeniusz Geppert 1977
opisany na odwrocie Akt 1977 CENA 61000

Portret kobiety, 1923

olej, płótno, 73,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert Paris 1923

Atak kawalerii

akwarela, papier, 60 × 88 cm w świetle passe-partout

Ułan na koniu, 1927 r.

akwarela/papier, 49 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'E. Geppert 1927'

KAWALERZYSTA, 1962 r.

akwarela/gwasz, papier,
wym. w świetle passe-partout, 106 x 77 cm
synowany p.d.: Eugeniusz Geppert 1962

JEŹDZIEC, 1972 r.

akwarela/gwasz, papier,
wym. w świetle passe-partout, 109 x 80 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: Eugeniusz Geppert 1972

liczba obiektów: 258