1 zł
2 600 000 zł

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Kobiety na ławce

olej/płótno, 70 x 85 cm
sygnowany p.d.: `Ign. Pieńkowski`

cena wywoławcza: Wykup abonament

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Fragment katedry z kaplicą Zygmuntowską

(z teki "Kraków. Sześć Autolitografii", 1928)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
39x31

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

MARTWA NATURA Z KWIATAMI W WAZONIE, lata 20-te XXw,

olej, płótno, 55.5 x 75.5 cm,
sygn. p.d. Ign.Pieńkowski

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Ule w sadzie

olej, tektura; 28,5 x 40 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: I. Pieńkowski

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Martwa natura

olej, płótno, 40,5 × 57,5 cm
sygn. p. d.: I Pieńkowski
na krośnie stempel Zakładu Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicza z Krakowa

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Martwa natura

olej, płótno, 73,5 x 71 cm,
sygn. p.d.: Pieńkowski. Na odwrocie nalepki wystawowe.

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Ogród latem

olej, płótno; 53 x 65 cm;
sygn. p. d.: Ig Pieńkowski

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Pejzaż podkrakowski, lata 20.

Olej, płótno; wym. 60 x 80 cm; sygn. l.d.: Ign. Pieńkowski.

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Martwa natura

Olej, płótno, 52,5 x 71 cm;
Nie sygnowany
Udział w wystawach: III Wystawa Prac Polskich Artystów Niezależnych w Warszawie; Wystawa obrazów z okazji 20-tej rocznicy zgonu i 150-ta rocznica ASP, gdzie był profesorem. Muz. Okręgowe Bielsko-Biała 3.XI. 1968-10.III.1969

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Morskie Oko, ok.1925 r.

olej/płótno, 56 x 69,5 cm

Estymacja 12 000 - 18 000 zł

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

BUKIET POLNYCH KWIATÓW W GLINIANYM WAZONIE

olej na płótnie, 72 x 60 cm,
sygnowany po prawej "Ign. Pieńkowski"

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Pejzaż z drzewami

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `IPieńkowski`

Estymacja 14 000 - 20 000 zł

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Morskie Oko, przed 1925

olej, płótno, 55,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Fragment Katedry z Kaplicą Zygmuntowską, 1926;

Litografia barwna
wym.: 430 x 350 mm
sygn. pł. p.d.: IP. Plansza z teki "Kraków. 6 autolitografii", Kraków 1926. Lit.: M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 28.

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

BUKIET KWIATÓW W POLEWANYM WAZONIE

olej na płótnie,
55 x 38 cm,
sygnowany l.d. "Ign. Pieńkowski", na krośnie dawna kartka z odręcznym napisem: "Ignacy Pieńkowski /Kwiaty".

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Giewont

olej, płótno, tektura,
33 x 43 cm,
sygn. p.d.: Ign Pieńkowski

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Odpoczynek w ogrodzie

olej, płótno,
30 x 40 cm;
sygn. p. d.: I. Pieńkowski

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Pejzaż z sosną

olej, tektura,
24 x 32 cm,
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski, naklejka Tow. Przyj. Sztuk Pięknych Kraków

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Różowe dalie

olej, płótno naklejone na tekturę,
63,5 x 54,5 cm
sygn. p.g.: Ign. Pieńkowski

PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)

Martwa natura

olej, tektura,
61x 48,5 cm,
sygn. p.d.: I. Pieńkowski

liczba obiektów: 142