ROSEN Jan (1854 Warszawa - 1936 Warszawa)
Klacz wyścigowa pod dżokejem i właściciel stajni, 1882
olej, płótno (dublowane) 84,5 × 105
sygn. prawo dół: "J.Rosen 1882"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie 82,2 × 149,8
syg. prawy dół: "J. Rosen 1893"
olej, deska, 36,5 x 34,5 cm; sygn. p.d.: J. Rosen/ Monachium 1886.
Na odwrocie nalepka monachijskiego składu materiałów malarskich Schachinger & Herrmann
ŻOŁNIERZ 3-GO PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH NA POSTERUNKU, 1920 r.
Olej, płótno, wym. 55 x 46 cm.
Sygnowany czarną farbą, p.d. J. Rosen 1920.
piórko, tusz, gwasz, akwarela, papier,
48 x 37,5 cm;
sygn. l.d. - J. Rosen / 1915
olej, tektura,
24 x 30.5 cm
technika mieszana, papier
34,5 x 60,5 cm