1 zł
2 600 000 zł

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Głowy z czaszkami, 1987

olej, płótno,
85 x 85 cm; na odwrocie opis autorski wraz z sygnaturą i datą

cena wywoławcza: Wykup abonament

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura narzędziowa

gwasz, tempera, papier,
49 x 67 cm (w świetle oprawy),
na odwrocie opis: Martwa natura narzędziowa / gwasz, tempera / 1999/2000 / G. Bednarski / 51 x 68 cm

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Łeba - port, 2004/2007 r.

olej/płótno, 60 x 73 cm, sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Głowa, 1990

olej, płótno, 45 x 65 cm; na odwrocie napis: - Głowa - / 1990. / ol. / 45 x 65. / G. BEDNARSKI

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Głowa, 2006

olej, płótna, 70 x 90 cm;
na odwrocie napis autorski: - Głowa - / 1990/91 / ol. / 70 x 90 / G. Bednarski

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Głowa, 1990

olej, płótno, 70,5 x 100,5 cm;
na odwrocie opis autorski: - Głowa - / 1990 / ol. / 70,5 x 100,5 / G.BEDNARSKI

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Portret mężczyzny, 2000

olej, płótno, 60,5 x 65 cm;
na odwrocie opis autorski

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Most i Coca-Cola, 2003

olej, płótno, 60 x 80 cm;
na odwrocie napis: Most i Coca-Cola / 60 x 80 / 2003/05 / BEDNARSKI

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

olej, płótno, 50 x 60 cm; na odwrocie na płótnie sygnatura i opis autorski

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Głowy z czaszkami, 1987

olej, płótno, 85 x 85 cm; na odwrocie opis autorski wraz z sygnaturą i datą

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Portret mężczyzny, 2000

olej, płótno, 60,5 x 65 cm
na odwrocie opis autorski

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

olej, płótno, 50 x 60 cm;
na odwrocie na płótnie sygnatura i opis autorski

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Modlitwa św. Katarzyny ze Sieny o zbawienie dusz wszystkich, 2000

olej, płótno, 100 x 90 cm;
na odwrocie na płótnie sygnatura, data i opis autorski

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Głowa, 1990

olej, płótno, 45 x 65 cm;
na odwrocie na płótnie sygnatura i opis autorski: Głowa / 1990 / OL. / 45 x 65 G. BEDNARSKI

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Mariusz malujący uliczkę w Les Arcs

olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura z czerepem i kobaltem

olej, płótno (dwa złączone krosna malarskie),
46 x 119 cm (wymiar całkowity);
sygn. i opis obrazu na odwrocie

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Łodzie na Wiśle w Nieszawie, 1997 r.

akwarela, 44 x 62,5 cm, sygn.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Maciek, Wawel i św. Katarzyna

olej, płótno, 100 x 120 cm;
na odwrocie napis autorski

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Martwa natura ze słuchawką telefoniczną

obraz, olej/ płótno/ deska, 30,5 x 70,5 cm, 2004 (egzemplarz autorski)
Bednarski Grzegorz - ur. 1954. Prof. ASP, prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa.

BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)

Pstrąg i szproty, 2000

olej, tektura, 15 x 70 cm; na odwrocie napis
autorski: PSTRĄG I SZPROTY / 15 x 70 / 2000 r
/ OL / BRDNARSKI

liczba obiektów: 65