1 zł
2 600 000 zł

CZAPLA Marian (Gacki, 1946-2016)

Kwiaty

olej, płótno, 80 x 63,5 cm; sygn. l.g.: Czapla '01

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zamyślenie, 2001 r.

olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p.g.: czapla’01

Dla Piotra, 2002 r.

akryl, pastel, bristol 70 x 50 cm;
sygn. p.g.:czapla

Dla Sarmena, 2002 r.

akryl, pastel, bristol, 48 x 65 cm;
sygn.: p.d.: Czapla

Anturium dla Pitty, 2002 r.

akryl, pastel, bristol, 50 x 70 cm;
sygn.: p.g.: Czapla 2002

Upadek, 2002 r.

akryl, pastel, bristol, 47,5 x 65 cm;
sygn.: p.g.: Czapla 2002

Koziołek, 2002 r.

sygn.: l.g.: czapla

Anturium w szklanym wazonie, 1998 r.

akryl, płótno, 65 x 50 cm
sygn.: p.d.: Czapla

Ars Horme, 2005 r.

olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.:p.g.: Czapla

Ars Horme, 2005 r.

olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn. śr.g.: Czapla

Białe lilie, 1999

akryl, płótno, 55 x 46 cm; sygn. i dat. l.g.: czapla 99; na odwrocie napis autorski

Anturium dla Agaty, 2002

akryl, tusz, brystol, 70 x 50 cm; sygn. p.g.: Czapla

Świątek Matki Boskiej z anturium, 2002

akryl, tusz, brystol, 49 x 66 cm; sygn. p. d.: Czapla

Anturium dla Bożeny, 2002

akryl, tusz, brystol, 70 x 50 cm; sygn. l.g.: Czapla

Studium postaci, 2005

gwasz, papier, 98 x 62 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: Czapla `05

Osetnica, 1989

olej, płótno, 92 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Czapla `89;
na odwrocie napis: M CZAPLA / OLEJ 1989 / 92 X 92 / `OSETNICA`

ANTURIUM CZERWONE - SYMETRIA, 2001

akryl, płótno,
100 x 81 cm
sygnowany l.g.: czapla 81
Na odwrocie na płótnie napis: marian Czapla | ANTURIUM CZERWONE | ACRYL - 2001 | 100 x 81

POSTAC, 1992

akryl, plótno,
150 x 64.5 cm

Upadek II, Stacja VII, 1986

z cyklu "Droga Krzyżowa" 1986,
olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: czapla 86

liczba obiektów: 75