1 zł
2 600 000 zł

ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (388), 1996

olej, płótno, 80 x 90 cm kompozycja, 81 x 91 cm w oprawie
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'96, opisany na odwrocie: 388 22/XII/96

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu (68), 2007 r.

olej/płótno, 46 x 61 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'ćwiertniewicz'07'
opisany na odwrociu: '68 | 3/5/07'

Bez tytułu 103, 2018 r.

olej, akryl na płótnie, 35 x 45 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘18’
Opisany na odwrocie: ‘103 17/6/08
Nalepka autorska na odwrocie

Bez tytułu (47), 1995

olej, płótno; 38 x 46 cm,
sygn. i dat. l. g.: Ćwiertniewicz'95, na odwrocie opis autorski.

Bez tytułu (1)

Olej, płótno, 65 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'17 i opisany na odwrocie: 2/1/17.

Bez tytułu (238), 2014 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'Ćwiertniewicz'14' opisany na odwrociu: '238 | 1/12/14' autorska nalepka

Bez tytułu (135), 2015 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz '15'
datowany i opisany na odwrociu: ' 135 | 29/10/15' na odwrociu autorska nalepka

Bez tytułu (45), 2017 r.

olej na płótnie, 70 x 70 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ’17’
Opisany na odwrocie: ’45 20/5/17’
Nalepka autorska na blejtramie.
Oprawiony

Bez tytułu (105), 1995

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz'95,
na odwrocie opis autorski: Wojciech Ćwiertniewicz / 105 [w prostokącie] / 26/V/95.

Bez tytułu (29), 2009

olej, płótno
13 x 18 cm

sygn. p.d.

Bez tytułu 132, 2009 r.

olej, akryl na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz’
nalepka autorska na odwrocie: ‘Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (132), 2009 r 40 x 50, olej i akryl na płótnie’

Bez tytułu (46), 1995

olej i akryl, płótno, 38 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ' 95.

Bez tytułu (1), 1995

olej, płótno, 92.00 x 92.00 cm kompozycja, 93.00 x 93.00 cm w oprawie
opisany na odwrocie: 1/I/95

Bez tytułu (30), 2016

olej, płótno, 40 x 80 cm, sygn. p.d.

Bez tytułu 40, 2016r.

akryl na płótnie, 50x40cm
Sygnowany p. d. róg.

76, 1994 r.

olej/płótno, 55 x 73 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Ćwiertniewicz 94'
opisany na odwrociu: '76 | VIII/94'

- Wojciech Ćwiertniewicz, wystawa indywidualna, Galeria Promocyjna, Staromiejski Dom Kultury, Warszawa 1999

Bez tytułu (43), 1990

akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz '90;
na odwrocie autorski nr i data: 43 / VI/90 oraz stempel wywozowy.

Bez tytułu (11), 1992

olej, płótno, 50 × 69 cm,
sygn. na odwrocie

Nr 144 (26/6/09)

sygn. dat. l.d.
olej, płótno
40x90 cm

Bez tytułu (23), 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 70 cm, oprawiony,
datowany i opisany na odwrociu: '22/3/17 | 23' na odwrociu autorska nalepka

liczba obiektów: 320