1 zł
2 600 000 zł

MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)

Gorzów Wielkopolski, 2000

tusz, papier czerpany;
24 x 15 cm;

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pierwszy dotyk, 1999

olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. g.: Franciszek Maśluszczak p. g.: 1999
na odwrocie na blejtramie opis: Franciszek Maśluszczak/ Pierwszy dotyk/ Acrylic 46 x 33 cm

Przed balem (2015)

sygn. dat. p.g.
akryl, płótno
50x40 cm

Kolumna Zygmunta, 2009 r.

tusz, papier
34 x 21 cm
sygn. i dat.

Utrwalony moment, 1978 r.

akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: '1978. | FRANCISZEK | MAŚLUSZCZAK', opisany na odwrociu: '58. | FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK | tytuł: UTRWALONY MOMENT | 61 x 50 cm | ACRYL | 1978.'

Radość, 2014 r.

akwarela/papier, 48 x 32,5 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: '2014 Franciszek Maśluszczak' u góry tytuł autorski: 'RADOŚĆ'

Poranek polny

35 x 44 cm
Akwarela, 2014 r.

Patrząca, 2014 r.

akwarela, 28 x 37,5 cm, sygn.

Pierwszy dzień

akwarela, papier, 25 x 34,5 cm, 2015

Muzycy podwórkowi, 2014 r.

akwarela / papier, 17 x 25 cm, sygn.

TO TU JEST TO

Akwarela, papier, 28 x 37 cm,
sygn p.d.: Franciszek Maśluszczak 2010

Artysta i jego muza, 1991

piórko, tusz, papier czerpany;
31 x 24,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: FMaśluszczak 1991.

Danuśka Jasiowa, 1997

akryl, płótno naklejone na deskę; 30 x 11,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Fr.M97.
na odwrocie napisy autorskie: Franciszek/ Maśluszczak/ ACRYLIC 1997/ 30 x 12 cm./DANUŚKA/ JASIOWA niżej1320/ 97 powyżej długopisem: 1997.0714/ Franciszek Maśluszczak

Blask poranka

akwarela, 17 x 25 cm

Jesień (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
17x26 (w świetle passe-partout )

Radość, 2004 r.

akwarela/papier, 48 x 32,5 cm
sygnowany i datowany z prawej strony: `2004 Franciszek Maśluszczak` oraz tytuł autorski u góry: `RADOŚĆ`

Wieczorem, 2014 r.

akwarela/papier, 16 x 24 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2014 Fr. Maśluszczak` oraz tytuł autorski l.g.: WIECZOREM`

Danuśka Jasiowa, 1997

akryl, płótno naklejone na deskę;
30 x 11,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Fr.M97.

Ulica, 2014 r.

akwarela, 19 x 28 cm, sygn.

liczba obiektów: 196