1 zł
2 600 000 zł

MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)

Wolski , 2012

akryl, płótno, 30 x 24 cm;
sygn. i opisany na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Boenisch, 2012 r.

akryl/płótno, 30 x 24 cm, sygn.

Profil, 2010 r.

akryl/płótno, 42 x 50,5 cm,
sygn.

Kompozycja, 1997

olej, płótno; 25,5 x 20,5 cm (samo płótno), (44 x 39 cm) wraz z zakomponowaną oprawą;
sygn.? na prawej krawędzi (nieczytelna) oraz sygn. i dat. na odwrocie: kompozycja /piotr młodożeniec/ol-pl -1997

Plac Zbawiciela, 2012 r.

akryl/płótno;
36,5 x 38,5 cm,
sygn.

Przejście, 1989 r.

olej/płótno, 137 x 102 cm
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi : `P M 89` [obok ideogram człowieka]
sygnowany i datowany na odwrociu: `Przejście | P. MŁODOŻENIEC `89 | ol/pł
na odwrociu naklejka Agra Art. Oraz naklejka Galerii Ambiente

Kompozycja, 2012 r.

akryl/płótno,
40 x 30 cm
na odwrociu opisany: `piotr młodożeniec | 2012 | kompozycja | akr/pł`

Coexistence

serigrafia / papier,
70 x 100 cm,
sygn.

Głowa

olej na tekturze
62 x 59 cm

India , 2006 r.

olej/tektura,
47,5 x 42 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `india | Piotr Młodożeniec 2006 | ol/tektura`

Estymacja: 600 - 900 zł

a m y, 2011 r.

olej/płótno
41 x 33 cm
sygn.

Wieżowiec, 2009

olej, płótno,
123 x 100 cm;
sygn. l. d. monogramem: PM09;
opisany na odwrocie: piotr młodożeniec/ wieżowiec 2003/ ol/pł

Plakat coexist, 2001

sitodruk, papier 70 x 100 cm

FACET 34, 2007 R.

olej/tektura,
100 x 73 cm
sygnowany i datowany p. d.: `07 PM`, na odwrocie opisany

Facet i łódź, 2009 r.

olej/płótno,
32 x 52 cm,
sygn.

facet_prasa, 2010

60x50cm
olej na płótnie

Panie, widzę, żeś prorok, 1985

kolaż, papier, 29,5 x 41,7 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: Piotr Młodożeniec `85

Pokój

olej, płótno
54 x 72 cm

czerwono-niebieski, 2010

olej/płótno,
36x32 cm

liczba obiektów: 86