PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
olej, płótno, 70 × 100 cm
sygn. p. d.: Priebe
Estymacja:9 000 - 12 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura
33 x 43 cm
sygn. p.d.: Priebe
PEJZAŻ Z PARĄ PRZYCUMOWANYCH ŁODZI RYBACKICH
Olej, płótno;
61 x 80,2 cm
Sygnowany p.d.: Priebe
Olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm
Sygnowany l.d.: Priebe
Stan zachowania: perforacja płótna.
Olej, tektura
43,5 x 49,5 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: Priebe