1 zł
2 600 000 zł

JAHL Władysław (Jaroslaw 1886 - 1953 Paryż)

Don Kichot podgląda Dulcyneę, 1951

Akwaforta; wym. komp.: 195 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Don Kichot i Dulcynea jadąca na targ, 1951

Don Kichot wyrusza do walki, 1951

CHOPIN

14 eaux-fortes originales de..., présentées par Serge Moreaux. Édition du centenaire. Paris 1949 Jeanne Castel. Teka 14 akwafort, 27 x 21 cm na arkuszach 38 x 28 cm; wszystkie sygnowane pod płytą ołówkiem "Jahl". Nakład 130 egz. numerowanych, z czego egz. od I do XV wyłączone ze sprzedaży; egz. nr VI.
K. 6, 14 tablic z akwafortami odbitymi na papierze czerpanym, ze znakiem wodnym [głowa barana]. Zachowane bibułki ochronne. W tece: ppł., tekt. Stan zachowania bardzo dobry. Tekę Chopin wymienia Słownik artystów polskich..., t. III, s. 175. Rzadkość antykwaryczna.

Kondukt, 1951

Akwaforta; wym. komp.: 195 x 150 mm;
sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: 3me etat; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

Don Kichot w ogniu walki, 1951

sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: 4me etat ea; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

Don Kichot powraca do domu, 1951

Don Kichot czeka na swego sługę, 1951

sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: 3e etat; epr d`artist; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

Don Kichot na łożu boleści, 1951

nie sygn.; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

Don Kichot podczas uczty, 1951

sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist / 5me etat; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist / 3me etat; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

Don Kichot zraniony, 1951

Don Kichot wśród pikinierów, 1951

Rumak i osioł, 1951

sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist / de "Don Quichotte"; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.

Don Quichotte, 1951

Teka akwafort (suite d`eaux-fortes originales de Jahl, presentee par Jean Cassou, Paris 1951); wyd. Editions Jeanne Castel; [4], s. nlb 10, VI, nlb. 84; 4 akwaforty w tekście; 18 akwafort całostronicowych (wym. odb. płyty: 195 x 150 mm); egz. 64; jeden z 80 egz. odbitych na welinie de lane;
sygn. oł. rzy numerze taki; karty i grafiki w bardzo dobrym stanie. Zniszczony grzbiet oprawy broszurowej; całość w tekturowej, standardowej tece wydawniczej.

A Lucienne (Joanna d`Arc na czele armii francuskiej), 1941-1952

Akwaforta; wym.: 183 x 220 mm;
sygn. oł. p.d.: Jahl; na lewo: a Lucienne / 1941-1952; l.d.: [stan] 6me; egz. 3 z 3. Unikatowa praca artysty.

ŁODŹ RYBACKA NA BRZEGU

olej na sklejce, 40 x 55 cm,
sygnowany l.d. "Jahl"

liczba obiektów: 111