1 zł
2 600 000 zł

SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)

Napoleon i księżniczka, 2016

akwarela, tusz, papier, 23 × 21 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opis. p. d.: "Napoleon i księżniczka"/ T.Sętowski oraz opisany u dołu: IV 2016 V Malaga

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja surrealistyczna, 1998 r.

olej/płótno, 70 x 71 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Sętowski 98'

Dream, 2008

olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: T.Sętowski;
na odwrocie napis autorski: "Dream" 2008/ Na pograniczu jawy i snu/ potęga wyobraźni dla Piotra/ Tomek Sętowski/ olej, płótno 70 x 100 (...).

Don Kichot

brąz/drewno, 41 x 31 x 16 cm
sygn: 'Sętowski'
pochodzenie: kolekcja prywatna

Bajka, 1976 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'T.SĘTOWSKI90'
OPINIE:
- do pracy dołączony autorski certyfikat autentyczności

- zakup bezpośrednio od artysty

Walka z wiatrakami, 2016

akwaforta podmalowana akwarelą, papier;
34 x 23,5 cm (wymiar kompozycji); 37 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: T. Sętowski "Walka z wiatrakami" akwaforta E/A.

Babilon

akwaforta podmalowana akwarelą, papier; 33,5 x 41 cm
(wymiar kompozycji); 37 x 44 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu oraz przy krawędzi ołówkiem:
T. Sętowski "Babilon" Stąd do wieczności, na zawsze razem / akwaforta E/A.

Postać fantastyczna

brąz, 41,5 x 18 x 17 cm
sygnowany na prawym skrzydle: 'Sętowski'

Pożegnanie dnia z nocą, 2017

akwaforta, papier, 26 x 38 cm w św. passe-partout
opis. u dołu od lewej: T. Sętowski "Pożegnanie dnia z nocą" akwaforta E/A

Ikona czasu, 2016

24,5 x 36 cm (wymiar kompozycji);
26,5 x 37,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: T. Sętowski "IKONA CZASU" Ważne są dni, których jeszcze nie znamy ... / akwaforta E/A

Pocałunek

36,5 x 27 cm (wymiar kompozycji);
39,5 x 30,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu oraz przy krawędzi ołówkiem: T. Sętowski "Pocałunek" akwaforta E/A / Dobranoc Ci przez klamkę niestety zamknięta (sic!)

Zegarmistrz światła

akwaforta, akwarela, papier, 43 x 62 cm w św. passe-partout, opis. u dołu od lewej: T. Sętowski "Zegarmistrz światła" akwaforta, akwarela E/A

Ikona czasu, 2016 r.

akwaforta, papier, 26 x 38 cm w św. passe-partout,
opis. u dołu od lewej: T. Sętowski "IKONA CZASU" akwaforta E/A

Marzyciel

olej, płótno, 30 × 60 cm
sygn. l. d.: T. Sętowski "Dreamer"
sygnowany na odwrocie: "Marzyciel"olej, płótno, 30 x 60 cm

BEZ TYTUŁU, 1985

olej, płyta
80 x 70 cm
sygn. p.g.: SĘTOWSKI 85 [sygnatura wydrapana]

Widok z okna

olej, płyta, 60,4 x 47 cm,
sygn. p.d.: Sętowski T.

Bramy Atlantydy

akwaforta, papier, 17 x 39 cm w świetle passe-partout;
sygn. u dołu: T. Sętowski "Bramy Atlantydy" akwaforta EA

Księżycowa dama

akwaforta, papier, 18 x 18 cm (odcisk płyty);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: T. Sętowski "Księżycowa dama" akwaforta EA

Wieczorna kołysanka

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany l.d.: 'T.Sętowski'

Don Kichot City, 2016 r.

olej, płótno, 50 × 30 cm
sygn. p. d.: T. Sętowski
na odwrocie autorski napis: "Don Kichot City"/olej na płótnie, 50 × 30 cm, Tomek Sętowski 2016

liczba obiektów: 244