1 zł
2 600 000 zł

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Beasty Boys, 2007

olej, płótno, 60 x 100,
IVO NIKIĆ / 2007 / BEASTY BOYS

cena wywoławcza: Wykup abonament

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

bez tytułu, 2011

akryl, płótno, 41 x 33 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Płomienie, 2010

Akryl, płótno; 110 x 97 cm
Sygn. na odwrocie: Ivo Nikić

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Ludzik kota, 2007 r.

technika własna/płótno
41 x 41 cm
sygn.

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Pokrowiec na poroże, 2007

Akryl, płótno;
50 x 50 cm
Sygn. na odwrocie IVO NIKIĆ/ POKROWIEC/ NA POROŻE/ 2007

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Wypadek renifera, 2008

olej, płótno,
170,5 x 140,5 cm;
sygn. na odwrocie: IVO NIKIĆ / 2008 / "WYPADEK RENIFERA"

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Czarny pokrowiec na poroże, z cyklu: Łapacze kurzu, 2009

fotografia barwna, papier fotograficzny, dibond, laminat satynowy,
87 x 50 cm,
wydruk autorski, nakład: 4/5

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Polowanie na Allegro, 2006 r.

technika mieszana/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Kot w bucie, 2009

Akryl, spray, płótno;
92x73 cm
Sygn. Na odwrocie: IVO NIKIĆ/ "KOT W BUCIE"/ 2009

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Pokrowiec na 4 poroża, 2009

fotografia barwna, lambda print, 30 × 40 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 2/3

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Zdjęty pokrowiec, 2009

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Włącznik, 2003

technika mieszana, płótno,
100x120 cm

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Łoś, 2008

Akryl, spray, płótno;
110x 140 cm
Sygn. na odwrocie; IVO NIKIĆ/ 2008/ "ŁOŚ"

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Psy, 2010

akryl, spray, płótno;
97 x 130 cm;
sygnowany na odwrocie: Ivo Nikić, "Psy", 2010

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Suknia, 2008

Akryl, płótno
116 x 89 cm
Sygn. na odwrocie: Ivo Nikić/ "Suknia" 2008

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Parasol, 2009/2010

fotografia barwna, papier Lambda, wydruk laserowy, 30 x 40 cm; sygn. na odwrocie ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 2/3

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Rower, 2009

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Kosz na samochód, 2009

fotografia barwna, papier fotograficzny, 49 x 69 cm (w świetle oprawy); sygn., dat. i opisana na odwrocie (ołówkiem) wydruk autorski; nakład: 2/3

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Kosz na samochód, 2009

NIKIĆ Ivo (ur. 1974)

Kosz na samochód, 2009

liczba obiektów: 71