PIWOWARSKA Monika (z d. PRZYBYSZEWSKA) (1914 - 2006)
akwarela/papier, 29 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym p. d.: `PM`
Estymacja: 1 500 - 2 500
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, ołówek/papier, 21 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: ` MPiwowarska`
Estymacja: 1 200 - 2 000
sygnowany p. d.: `M. Piwowarska`
Estymacja: 1 800 - 2 200
akwarela/papier, 19,5 x 29 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 1 800 - 2 200
akwarela, ołówek, tusz/papier, 41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. g.: `M. Piwowarska`
Estymacja: 1 300 - 1 800