1 zł
2 600 000 zł

BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Upiorna melodia, 2014 r.

akwaforta/miękki werniks/sucha igła/akryl/papier, ed. 26/100, 34.50 x 49.70 cm (odcisk płyty), oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: '26/100 UPIORNA MELODIA KACPER BOŻEK XIV/XXI',

* praca podlega opłacie Droit de suite

cena wywoławcza: Wykup abonament

Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

akwaforta/papier, 48 x 78,5 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 4/100/ MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU/KACPER BOŻEK XVI/XXI

Cnota terroru, 2015

akwaforta/papier, 78,5 x 59 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 24/160/ CNOTA TERRORU/KACPER BOŻEK XV/XXI

akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier, 29.00 x 69.00 cm odcisk z płyty, 51.00 x 82.00 cm w oprawie, ed. 2/100
sygn. i opisany u dołu: 2/100 MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU KACPER BOŻEK XVI/XXI

Wielki Brat

akwaforta, sucha igła, akryl, papier, wymiary w świetle oprawy 53,4 x 78,8 | odcisk płyty 41,8 x 59,6 | sygn. p.d.

Bożek przydrożny, 2001 r.

akwaforta, mezzotinta/papier, 30 x 44 cm (zadruk)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: '50/50 BOŻEK PRZYDROŻNY KACPER BOŻEK I/XXI'

Mezzotinta vs Akwaforta, 2008

akwaforta, mezzotinta, papier, 47x57 cm odcisk płyty, 57x81 cm w oprawie, ed. 45/100
sygn. i opisany u dołu: 45/100 MEZZOTINTA VS AKWAFORTA KACPER BOŻEK VIII/XXI

Konie, 1998

litografia, papier; 32,5 x 48,3 cm (odcisk płyty),
43 x 70,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK (ołówkiem), tytuł pośrodku u dołu: KONIE 1998 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: E/A (ołówkiem)

Variété, z teki Mistrz i Małgorzata, 2015

akwaforta/papier, 34,5 x 44,5 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 63/100/VARIÉTÉ /KACPER BOŻEK V/XXI

Upiorna melodia, 2014

akwaforta, sucha igła, miękki werniks/papier, 34,5 x 50 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 30/100 /UPIORNA MELODIA /KACPER BOŻEK XIV/XXI

Umiarkowany entuzjazm, 2016

akwaforta, akwatinta, sucha igła/akryl; 49 x 54 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 6/100 / UMIARKOWANY ENTUZJAZM /KACPER BOŻEK XVI /XXI

Wielka mistyfikacja, 2015

akwaforta/papier, 49 x 64,5 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 7/100/WIELKA MISTYFIKACJA/KACPER BOŻEK XVIII/XXI

Umiarkowany entuzjazm, 2016

akwaforta, akwatinta, sucha igła, akryl; ok. 59 x 63 cm;
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK XVI / XXI (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: 12/100 (ołówkiem);
napis u dołu: UMIARKOWANY ENTUZJAZM (ołówkiem)

Bożek barokowy, 2001

akwaforta, akwatinta, papier, 34,5x44,5 cm odcisk płyty, 57x81,5 cm w oprawie, ed. E/A 1/X
sygn. i opisany u dołu: E/A 1/X BOŻEK BAROKOWY KACPER BOŻEK I/XXI

Przepowiednia, 2017

akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, 58,8 x 78 cm (w świetle oprawy), 49,6 x 69,6 (odcisk płyty), sygn. p.d.

Cnota terroru, 2015

akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier, 57,5x48 cm odcisk płyty, 70x59 cm w oprawie, nakład: 10/10
sygn. i opisany u dołu: 10/100 CNOTA TERRORU KACPER BOŻEK XV/XXI

Zdziczała orkiestra

akwaforta, akwatinta / papier, 25 x 66 cm, sygn.

Instrukcja obsługi intymnej, 2016

akwatinta, sucha igła; 48 x 78,4 cm;
napis u dołu: INSTRUKCJA OBSŁUGI INTYMNEJ (ołówkiem)

Bożek ciężkozbrojny

akwaforta, akwatinta, papier, 51/100, 79 x 79 cm (arkusz), 65 x 65 cm (odcisk płyty);
sygnowane, opisane i numerowane na dole (ołówkiem)

akwaforta, mezzotinta, akryl, 11/100, 290 x 692 mm odcisk płyty, 480 x 785 arkusz sygn., dat. i tyt. ołówkiem.

liczba obiektów: 134