1 zł
2 600 000 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

Tytoń - Ty Ty Ty Toń, 2010

sitodruk, tektura, 35 x 30, 20/50 cm,
sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Emanacje słabości

Technika: grafika, szablon
Rok powstania: 1999
Wymiary: 60 cm x 64 cm
Sygnatura: twożywo 5/30
Edycja: 5/30

Praca została podarowana Fundacji Razem Pamoja przez jednego z warszawskich kolekcjonerów.

Gdzie jest Nepal, 2009

olej, szablon, papier; 63,5 x 44 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: twożywo 8/2009 powtórzone na odwrocie
(nakład otwarty)

Danger religion is not a weapon, 2008

olej, szablon, karton; 45 x 95,5 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2008 1/10

W Boga czy bogaczy, 2008

spray, szablon, karton; 36,5 x 36 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 3/5

Kradnij, 2007

olej, szablon, blacha; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2007 4/5

Ich liebe dich, 2004

olej, szablon, papier;
50 x 70,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis na odwrocie ołówkiem: twożywo 2004 extra 4/5

Bezsens, 2008

sitodruk, karton, 69/80, 33 x 33 cm,
sygn. na odwrocie

Gdzie jest Nepal, 2009 r.

ręczna technika szablondruku/papier, 63 x 43 cm

Istnienie, 2004 r.

sitodruk/papier, 42 x 60 cm

Pety i kobiety, 2002

olej, papier, płyta drewniana, 80 x 170 cm,
sygn. na odwrocie

Cykl Polklore, 2005

w skład zestawu wchodzą 4 ręcznie opracowane plakaty:
jeder mensch ist ein pollen ..., pol nische, die ewigen partisanen, es war schauderhaft
olej, szablon, papier; 50 x 70 cm (wymiar każdej z 4 plansz);
sygn. w obrębie kompozycji (każda z prac): twozywo.art.pl
Prace oferowane - oraz plansza "polklore", której nie ma w okazanym zestawie - prezentowane były w ramach ekspozycji "polklore" w Stuttgarcie (X. 2005).

BHP - Bezsens i Hegemonia pracy, 2004

sitodruk, papier; 33 x 33 cm (wymiar arkusza);
sygn. na odwrocie: twożywo 2004 25/80 (nr egzemplarza - odbitki).

Plądrujemy ruiny rzeczywistości, 1995

szablon, farba, papier; 42 x 29,5 cm;
pośrodku pieczątka: AE Pinokio AE / Warszawa - 131 POBOKS 34

Emanacje słabości, 2003

olej, szablon, papier; 91 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Twożywo 2003 21/30

Pozór - dozór, 2007/2008

Egzemplarz autorski na życzenie klienta możliwość uzyskania potwierdzenia autentyczności.

Herostrates, 2006 r.

Teka grafik, 26 sztuk, druk/papier, nr edycji 57/150
teka sygnowana, datowana i opisana na odwrociu u dołu: `57/150 2006 T`

szablon, karton; 45 x 95,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 1/10 (ołówkiem)

Vive la révo-lution, 2008

szablon, karton; 45, 5x 96 cm
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 1/10

Zwykły, 2008

szablon, druk, karton; 50 x 50,5 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2008 2/10

liczba obiektów: 128