1 zł
2 600 000 zł

ARTYSTA nieznany

Cudowne objawienie Najświętszej Panny Maryj w Gietrzwaldzie, [1890]

Litografia barwna; wym. komp.: 417 x 275 mm (plansza 495 x 368 mm); pod komp.: Cudowne objawienie Najświętszej Panny Maryj [!] w Gietrzwaldzie // Wunderbare Erscheinung der heiligen Jungfrau Maria zu Dietrichswalde. Druck und Verlag v. A. Felgner in Berlin [ok. 1890], Made in Germany. W dolnej partii kompozycji widok sanktuarium.

cena wywoławcza: Wykup abonament

ARTYSTA nieznany

Portret Samuela Puffendorfa, poł. XVIII w.

Miedzioryt wg. portretu D. K. Lockera Ehrenstrahla; wym.: 164 x 95 mm; nie sygn.; portret w owalu przycięty do granic kompozycji; kompozycja wzorowana na ilustracji do "Le Droit de la Nature et des Gens, ou Systeme General des Principes", wyd. F. Folkema, Amsterdam 1740.

ARTYSTA nieznany

Alegoria astronomiczna, 2. poł. XVII w.

Akwaforta; wym. komp.: 170 x 135 mm; nie sygn.

ARTYSTA nieznany

Jan II Kazimierz, 2. poł. XVII w.

Miedzioryt; wym.: 178 x 121 mm; nie sygn. Kompozycja wg obrazu D. Schulza i miedziorytu W. Hondius; opis pod kompozycją: Iuan Casimiro [herb Rzeczypospolitej oraz Snopek Wazów] Rey de Polonia; wersję z postacią odwróconą w lewo wykonał pierwotnie J. Sandrart. Lit.: "Katalog portretów osobistości polskich i obcych w Polsce działających", Warszawa 1998, suplement, poz. 6743.

ARTYSTA nieznany

Stodoły na Ukrainie, 1910

Akwarela zawerniksowana, karton;
wym.: 22,7 x 29 cm; p.d. nieczytelna
sygnatura i data.

ARTYSTA nieznany

(Zuffeldorf ?, XX w.)

Bawarczyk z kieliszkiem wina
sygn. l.g.
olej, płótno
60x50

ARTYSTA nieznany

Portret mężczyzny z książką

olej, płótno, 69 x 57cm
sygn. monogramem l.d.: BR (?)
Obraz został namalowany w Łucku na Wołyniu.

ARTYSTA nieznany

Riwiera Francuska. Palmy nad zatoką Garavan

akwarela, papier, 20 x 39cm
niesygn. , p.d. napis: a. d. Garavan

ARTYSTA nieznany

Riwiera Francuska. Widok na zatokę Garavan

akwarela, papier, 20 x 39cm

ARTYSTA nieznany

Ratusz w Nysie

akwaforta podmalowywana,
35,5 x 25 cm, sygnowana nieczytelnie p.d., l.d.tytuł

ARTYSTA nieznany

KARTUSZ z herbem Stanisława Augusta Poniatowskiego

miedzioryt kolorowany,
17,5 x 10,5 cm w świetle p-p
u góry napis: "Das Wappen des gewefenen Königs von Pohlen Stanislai"

ARTYSTA nieznany

dzikie Gęsi

litografia, 31 x 41 cm

ARTYSTA nieznany

Globus, n° 25

miedzioryt kolorowany,
27 x 22 cm w świetle p-p

ARTYSTA nieznany

ARTYSTA nieznany

Quadran de Mer, pag. 32

miedzioryt kolorowany, 19 x 14 cm

ARTYSTA nieznany

American Hunting Scenes

litografia kolorowa, 42 x 55 cm

ARTYSTA nieznany

ARTYSTA nieznany

liczba obiektów: 58