PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 23 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO "KOT" OLEJ NA PŁÓTNIE 24x30cm 2017r.’
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40x30cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO "CZARNY KAPELUSZ" OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30cm 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30x24cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO "KUSZĄCA CZERWIEŃ" OLEJ NA PŁÓTNIE 30X24cm 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej/płótno, 50 x 40 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA JULIA PIÓRKO | "MŁODY ŻRGLARZ" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 50 x 40 cm | 2017 r.'
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, złote płatki, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 50x40 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ MARTA JULIA PIÓRKO, "WRZESIEŃ" OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x40cm, 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "PIES" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x30 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40x30cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "BEAGLE" 30x30 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30x24 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ MARTA JULIA PIÓRKO "KUSZĄCA CZERWIEŃ" OLEJ NA PŁÓ™NIE 30X24cm 2017r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "SOWA" OLEJ NA PŁÓTNIE, 40x30 cm 2017 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40x30cm.
Opisany na odwrocie.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie