POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 130x100 cm
sygn. u dołu: T.Poznysz
na odwrocie: Tomasz Poznysz/CHIKITA PźCZEK/2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | Bulterier 2012`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `TOMASZ POZNYSZ "OSIOŁ" 2012`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `TOMASZ POZNYSZ "FRET HANIBAL" 2012`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany p.d.: `T. POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "CISZA" 2011`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl /płótno 90 x 89 cm
sygnowany p.d.: 'T. Poznysz'
na odwrociu opisany: 'TOMASZ POZNYSZ | "KROWA" 2011'
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: `T. POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ PITBULL 2011`