1 zł
2 600 000 zł

BIAŁOWĄS Daniel (ur. 1975, Sanok)

Ingenium XII 2015

Akryl, płótno, 120 x 100 cm, opis autorski na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Stymulacja, 2015

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Porozmawiaj z Carlosem, 2015

akryl na płótnie, 80x60cm,

Odyseja II, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ODYSEJA II | PŁÓTNO AKRYL | 2016 | [sygnatura]'

Futurama, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ''FUTURAMA'' | AKRYL, SPRAY, PŁÓTNO | [sygnatura] | 2015'

Intymny przedział, 2015

akryl, spray, płótno, 80 x 80,
sygn. na odwrocie

Ingenium XII, 2015

Akryl na płótnie, 120 x 100 cm

Ingenium XI, 2015

Akryl na płótnie , 140 x 70 cm

Wołanie ciszy, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ''WOŁANIE CISZY'' | AKRYL, PŁÓTNO | 2015 | [sygnatura]'

Kompilacja, 2015 r.

akryl, spray/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | ''KOMPILACJA'' | AKRYL, PŁÓTNO, SPRAY | [sygnatura] 2015'

INGENIUM IV, 2015

akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. l.g. oraz na odwrocie

Odyseja

akryl na płótnie, 120 x 80 cm

Tężnia, 2015 r.

akryl, spray/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Daniel Białowąs | "TĘŻNIA" | AKRYL, PŁÓTNO, SPRAY | [sygnatura] | 2015`

Urban Laboratory, 2015 r.

akryl, spray/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Daniel Białowąs | "URBAN LABORATORY" | (AKRYL, SPRAY, PŁÓTNO, 100 x 100) | 2015. | [sygnatura]`

Cisza, 2015

akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Daniel Białowąs (CISZA AKRYL PŁÓTNO) 2015 70x100

Stan grawitacji, 2015 r.

akryl/płótno, 70 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Daniel Białowąs | "STAN GRAWITACJI" | (AKRYL, PŁÓTNO) | 2015 | [sygnatura]`

T.Y., 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` ``T.Y.`` BIAŁOWĄS DANIEL (AKRYL, PŁÓTNO, SZPACHLA) 2015 r`

Femininum, dyptyk, 2014 r.

akryl/płótno, płyta, 30 x 60 cm (całość)
na odwrociu opisany: ` ``FEMININUM`` | DANIEL BIAŁOWĄS 2014 | (PŁYTA, PŁÓTNO, AKRYL) | [sygnatura]`

Punkt konsekwencji, 2014

akryl, spray, płótno, 120x60 cm
opisany na odwrocie: PUNKT KONSEKWENCJI DANIEL BIAŁOWĄS (AKRYL, SPRAY, PŁÓTNO) 2014

T.Y., 2014 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
na owdrociu opisany na blejtramie: ``T.Y.`` DANIEL BIAŁOWĄS (AKRYL, PŁÓTNO) 2014 r`

liczba obiektów: 82