1 zł
2 600 000 zł

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Grizli, Niedźwiedź Szary, 2014

masa polimerowa, akryl, podstawa drewniana
wys. 18cm, szer. 8 cm; podstawa: wys. 8 cm, szer. 9 cm
Relief przymocowany do podstawy i autorska nalepka na spodzie podstawy

cena wywoławcza: Wykup abonament

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Melancholia I, 2013

akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, na odwrocie autorska nalepka

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Mały ptaszek II

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. l.d. Lenka Kubica '13, z tyłu naklejka autorska

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Drozd

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d. Lenka Kubica'13, z tyłu naklejka autorska

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Surferka, 2013

akryl na płótnie, 80x60 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Martwa natura I, 2013

akryl na płótnie, 60x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, na odwrocie autorska nalepka

KUBICA Lenka (ur. 1981)

W stroju kąpielowym, 2014

akryl na płótnie, 70x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Wieszająca pranie, 2013

Akryl na płótnie, 60 x 80 cm

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Surferka I, 2013

akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. p.d.: LENKA KUBICA `13,
na odwrocie nalepka autorska

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Medytacje, 2013

akryl na płótnie,
60x70 cm,
sygnowany l.d., na odwrocie autorska naklejka

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Z serii Mokra, obraz numer VI

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
na odwrocie naklejka autorska; 2012

KUBICA Lenka (ur. 1981)

z serii Dorośli, 2012

akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: Lenka Kubica `12
Praca przekazana z kolekcji Sławomira Bossa

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Sójka, 2013

akryl, płótno, 40x40 cm
sygn. l.d.: LENKA KUBICA `13, na odwrocie nalepka autorska

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Na plaży II, 2013

akryl na płótnie
90x60 cm
Sygnowany l.d.: Lenka Kubica `13
na odwrocie - naklejka

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Gra, 2013

akryl, płótno, 60x90 cm
sygn. p.d.: LENKA KUBICA `13, na odwrocie nalepka autorska

KUBICA Lenka (ur. 1981)

W basenie, 2013

Akryl na płótnie
60x80 cm
Sygnowany p.d.: Lenka Kubica `13

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Z serii Dorośli, obraz numer III

Akryl, płótno, 90 x 90 cm, 2012
sygn. p.d.: Lenka Kubica`12 na odwrocie naklejka autorska

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Z serii Dorośli, obraz numer I

Akryl, płótno, 90 x 90 cm, 2013
sygn. p.d.: Lenka Kubica`13 oraz na odwrocie naklejka autorska.

KUBICA Lenka (ur. 1981)

z serii Dorośli, 2013

akryl, płotno, 90x90 cm
sygn.p.d. LENKA KUBICA`13, na odwrocie nalepka autorska

KUBICA Lenka (ur. 1981)

Krajobraz, 2013

Akryl na płótnie, 100x80 cm

liczba obiektów: 64