RUCIAK Sonia (ur. 1987, Szczecin)
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczęć autorska
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ruciak S.
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. : Ruciak oraz na odwrocie pieczątka autorska
akryl, płótno, 120x100 cm
sygn. p.d.: RUCIAK S., na odwrocie pieczątka autorska
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ruciak S.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. p. d.: Ruciak oraz pieczątka z tyłu obrazu.
akryl, płótno, 140 x 70cm,
sygn. p.d.: Ruciak i na odwrocie pieczątką
akryl, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. p. d: Ruciak oraz pieczątka z tyłu obrazu
akryl płótno,140 x 70 cm,
sygn. p.d.: "Ruciak" i na odwrocie pieczątką.
akryl, płótnie, 160 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ruciak oraz pieczątka na odwrocie
akryl/płótno, 160 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.:Ruciak S.
akryl, płótno, 140 x 70 cm,
sygn. p.d.: Ruciak oraz na odwrocie pieczątką
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ruciak oraz na odwrocie
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Ruciak S.`
na odwrociu pieczątka autorska
akry, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ruciak