REJS Mikołaj (ur. 1984)
cena wywoławcza: Wykup abonament
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl, spray, markery, guziki, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.g.: Mikołaj Rejs
REJS Mikołaj (ur. 1984)
REJS Mikołaj (ur. 1984)
REJS Mikołaj (ur. 1984)
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Mikołaj Rejs | 24.08.2013`
REJS Mikołaj (ur. 1984)
akryl/płótno naklejone na płytę, 115 x 59 cm