PIOTROWIAK Anna (ur. 1983, Kijów)
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany p.d.: `2015 | A. Piotrowiak`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: 2015 A.Piotrowiak
Z cyklu `Zebra Art` - VI - Uśmiech Mony Zebry, 2015 r.
akryl/płótno, 120 x 90 cm
akryl na płótnie 90x40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl, płótno, 50x70cm
sygn. p. d.: 2015 A. Piotrowiak
akryl na płótnie 70x100 cm,
akryl/płótno, 50 x 120 cm
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: 2015 A. Piotrowiak
akryl na płótnie 70x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej, werniks, płótno, 30 x 80 cm
2014
sygn. p. d. : 2014 APiotrowiak
akryl na płótnie
100x120 cm
olej na płótnie,
30x80 cm,
akryl na płótnie, 70x50 cm
olej na płótnie, 30x80 cm