PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie: Związek otwarty/Sylwia Perczak/2016 r.
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
Olej, szlagmetal na płótnie, 70 x 90 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal, płótno, 60 x 80 cm,sygn. na odwrocie
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, płótno, 110 x 150 cm,
sygn. na odwrocie