1 zł
2 600 000 zł

TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

Ciąg dalszy, 1991

olej, płótno, 140 x 110 cm
sygn. i dat. u dołu: Jan Tarasin 91
sygn. i dat. na odwrocie: JAN TARASIN 91 / CIĄG DALSZY
na odwrocie naklejka z opisem
Publikowany: "Sztuka.pl (Gazeta Antykwaryczna)", Nr 3 (GA 128), Listopad 2006, okładka.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Fala V, 2003 r.

akwarela/papier, 48,5 x 69 cm

Znaki, 1996

akwarela, papier, 48 x 61 cm
sygn. p.d.: J.Tarasin 96

Horyzont, 1982

akwarela, tusz, papier, 38 x 56 cm
sygn. i dat. l.d.: Tarasin 82
na odwrociu:
Tarasin 82 / Horyzont

Rzeczy osobne II, 2006

olej, płótno, 100 x 140 cm;
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 2006;
na odwrocie napis: JAN TARASIN 2006 / RZECZY OSOBNE II

Kompozycja, 2007

akwarela, gwasz, papier,
46 x 69,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 07

Kompozycja czerwona, 2007

akwarela, gwasz, papier,
49,5 x 69,5 cm (w świetle passe-partout);

serigrafia, papier, 40 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: J.Tarasin

Pejzaż, 1977

serigrafia, papier, 38 x 28,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 1977

Dalmatyńczyk, 1980

serigrafia, papier, 37,5 x 29,5 cm;
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 1980

Bez tytułu (1979)

sygnowany dat. p.d.
serigrafia, 40x54 cm

Bez tytułu (1979)

sygnowany dat. p.d.
serigrafia, 24x50 cm

Sytuacja statyczna (2004)

sygnowany dat. p.d.
akwarela, pastel, papier 49.5x70 cm

Szkoła przedmiotów, 2002

olej, płótno, 112,5 x 146 cm;
na odwrocie napisy autorskie: JAN TARASIN 2002 / SZKOŁA PRZEDMIOTÓW / I

MAŁE GÓRY I, 1993

akwarela, ołówek, papier,
39.8 x 49.7 cm
sygn. dłg. P.d.: JTarasin 93
na odwr. p.d.: Jan Tarasin 93 | Małe góry I

SYTUACJA II, 1988

pastel olejny, papier,
40 x 50 cm
sygn. oł. śr.d.: Jan Tarasin 88, na odwr. p.d.: Jan Tarasin 1988 | Sytuacja II

Przedmioty w przestrzeni, 1985

gwasz, papier, 44,5 x 38,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 85; na odwrocie napisy autorskie: Jan Tarasin 85 (długopisem) / Przedmioty w przestrzeni (ołówkiem)

Kompozycja, 1998

gwasz, kredka, papier,
48,5 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: Jan Tarasin 98; na odwrocie pod oprawą tytuł autorski

Spirala, 2002

rysunek, piórko, tusz, papier,
30 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 23.XI 2002; w załączeniu potwierdzenie autentyczności przez autora na zdjęciu

liczba obiektów: 751