1 zł
2 600 000 zł

KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)

olej, płótno,
70 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: St Kamocki

cena wywoławcza: Wykup abonament

Chaty w górach

olej, tektura,
50 x 69 cm;
sygn. l. d.: StKamocki

STRUMYK W POLU

olej na tekturze, 36 x 43 cm, sygnowany " SKamocki"

olej, płótno naklejone na tekturę,
39,5 x 49 cm

Kobziarz

olej, tektura,
49,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: StKamocki

Widok Zamku Lubomirskich w Wiśniczu

olej, płótno, 96 x 113 cm;
sygn. l.d.: St. Kamocki

Pejzaż górski

Olej na tekturze, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.: S. Kamocki

Podwórko

Olej na tekturze, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: S.Kamocki. Naklejka TPSP w Krakowie

Kościół św. Barbary, 1911

PEJZAŻ WIEJSKI Z DRZEWAMI

olej na sklejce,
47 x 44 cm,
sygnowany na odwrocie "S. Kamocki" i "Nr 355."

Na pastwisku

olej, tektura, 4
4 x 54 cm;

Widok na Plac Mariacki w Krakowie

olej, tektura
50 x 41 cm;
sygn. l. d.: St. Kamocki
Na odwrocie autorskie napisy oraz powtórzona sygnatura: Stanisław Kamocki

Stanowisko obserwatora

37 x 29 cm, niesygn.

DRZEWA W ŚNIEGU

olej/tektura, 72,5 x 60 cm
sygnowany p. d.: `Kamocki`

W Ku¼nicach

olej, płótno dublowane
73 x 93 cm;
sygn. l. d.: StKamocki;
na odwrocie nalepka autorska z napisem: Stanisław Kamocki / W Ku¼nicach / fab olej / cena

Góral na hali

olej, tektura
49 x 70 cm;
sygn. l. d.: SKamocki
Postać górala o cechach autoportretowych.

Dom

akwarela na podrysowaniu, papier,
16 x 19,7 cm (w świetle oprawy)

Czytająca kobieta

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier
15,5 x 20 cm; (w świetle oprawy)

Pejzaż z drzewem

kredki, papier
13 x 19 cm (w świetle oprawy).
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.

ŻNIWA

Olej, tektura
33 x 40 cm
Sygnowany p.d.: St Kamocki

liczba obiektów: 963