1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Rydzyna, 2002

gwasz, malarstwo, 50x30 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Warszawa - Kościół Św. Krzyża, 1981

olej, płótno,
97 x 146 cm;
sygn. p. d.: 1981 E. DWURNIK 725
l. d. napis: WARSZAWA / Kościół Św. Krzyża
na odwrocie napis autorski: E. DWURNIK/ 1981/ NR: XI - 31 - 725, nalepka wystawowa

Chopin, 2010

tusz, papier;
45 x 33 cm;
u dołu stempel autorski w owalu z nr 12637/ 2010

Św. Anna-Krakowskie Przedmieście, 1998

olej, płótno; 73 x 65,5 cm
sygn. p.d. E. DWURNIK 1995; l.d ŚW. ANNA-KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE

Estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Zakopane ul. Piłsudskiego (2011)

sygn. dat. p.d.,
akwarela, tempera, papier,
46x55 cm

Krynica (2012)

sygn. p.d.,
akwarela, gwasz, papier,
25x46 cm

Maciejowice, 2007 r.

gwasz/papier, 46 x 55 cm(w świetle passe-partout
sygnowany p.d.: `MACIEJOWICE E. DWURNIK 2007` oraz opis i pieczęcie autorskie na odwrocie

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

Płock, 1980 nr 183 z cyklu Podróże autostopem (cykl IX)

olej, płótno,
73,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p.d.: 80. E. DWURNIK;
na odwrocie dat. oraz sygn. wraz z numerem katalogu autorskiego: 1980 / E. DWURNIK / IX - 183. 677;
na blejtramie naklejka autorska z opisem

NYC - 11 września, 2003

tusz, płótno;
40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. DWURNIK 03 oraz napis: l. d.: NYC;
Na odwrocie napis autorski: 2003/ E.DWURNIK/ > NY

NYC - Zakochani, 2003

tusz, papier;
64 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 2003/ E. DWURNIK oraz napis l. d.: NYC

NYC - 11 września, 2003

tusz, papier;
64 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 2003 / E. DWURNIK (kredką) oraz napis: l. d.: NYC (kredką)

Tommy Guerrero, Tokyo

tusz, płótno, 41 x 33 cm,
sygn. p.d.: 2008 /E.DWURNIK

Warszawa VIII z cyklu 2: Miasta, 2008

akwarela, papier;
34,5 x 49,5 cm;
sygn. p. g.: E.DWURNIK 08 oraz pieczątka artysty
Na odwrocie pieczęć artysty z odręcznie wpisanymi informacjami o pracy Cykl 2 (w kółku) Miasta, tytuł: W-wa VIII.

Poronin z cyklu Akwarele z Bukowiny, 1981

gwasz, papier;
49 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
Na odwrocie stempel z nr. 15/38 oraz opis pracy

Sharm el Sheikh, 2010

akwarela, papier; 18 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Dwurnik. 10
Na odwrocie stemple i napisy autorskie: "Izolda z delfinami"/ spis: 2238 / 24 x 32 /8-9.01.2010 oraz dwie pieczątki autorskie: AKWARELA/E.DWURNIK oraz NA PAPIERZE / NR:/ 12591

Sharm el Sheikh, 2010

akwarela, papier; 24 x 32 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2010 / E. DWURNIK / SHARM EL SHEIKH
Na odwrocie stemple i napisy autorskie: "Izolda z delfinami"/ spis NR: 2239 / 24 x 32 /8-9.01.2010 oraz dwie pieczątki autorskie: AKWARELA/E.DWURNIK oraz NA PAPIERZE / NR:/ 12592

Sharm el Sheikh, 2010

akwarela, papier; 24 x 32 cm;
sygn. i dat. p. d.: SHARM EL SHEIKH / E. DWURNIK. 2010
Na odwrocie stemple i napisy autorskie: "Izolda z delfinami"/ spis NR:2240 / 24 x 32 /7-9.01.2010 oraz dwie pieczątki autorskie: NA PAPIERZE / NR: / 12593 orazAKWARELA/E.DWURNIK

Czarna laska, 2008

akryl, płótno;
41 x 33 cm;
sygn. i dat na odwrocie: 2008/ E.DWURNIK oraz napis autorski:
CZARNA LASKA/ NR: XXIII.284./ 3990

Wtorek, 2002

olej, płótno;
70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2002 E.DWURNIK oraz napis l. d.: Wtorek
Na odwrocie napis autorski: NR. XXIV - 17 /2773 (powtórzone na
krośnie) oraz 2002/ E.DWURNIK/ " Wtorek"

Paryż, 2000

olej, płótno;
81 x 150 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: marzec - kwiecień 2000 / Saint Germain / l ` Auxerrois / E. DWURNIK
Na odwrocie napisy autorskie: NR: IX - 975 / 2566 / 2000 - marzec-kwiecień / E.DWURNIK / PARYŻ / ( Saint - Germain, / l`Auxerrois )

liczba obiektów: 1062