1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Chopin, 2010

tusz lawowany, pędzel, papier;
45 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: autorskim stemplem, wokół którego napis: RYSUNEK E. DWURNIK,
oraz w środku dopisany nr: 12 638 / 2010

cena wywoławcza: Wykup abonament

NA ROGU BEDNARSKIEJ I SOWIEJ, 2009

Olej, płótno; 146 x 114 cm
Sygnowany p. d: UL. BEDNARSKA. E. DWURNIK. 09
Opis autorski na odwrocie

PIELĘGNIARKI NA SOWIEJ (Warszawa, Mariensztat), 2000

Olej, płótno; 150 x 120 cm
Sygnowany p.d.: luty-marzec 2000 | E.DWURNIK | NOWY DOM T.KILIANA; opis autorski na dowrociu

KRAKOWSKI RYNEK, 1996

Akwarela, gwasz, karton; 45,5 x 54,5 cm
Sygnowany śr.d.: RYNEK GŁOWNY, KRAKÓW, p.d.: 1996 | E.DWURNIK

Waplewo, 1990 r.

olej/płótno, 147 x 97 cm
sygnowany i datowany p.d.: `WAPLEWO | E. DWURNIK | POGO 1990`
opisany i nr katalogu autorskiego na odwrociu: `1469 | E. DWURNIK | 1990 | NR IX: 478 1469 | WAPLEWO`

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

Zamość (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
46x55

Grudziądz, 2009 r.

gwasz/papier, 44 x 53 cm (w świetle passe-partout)
opisany u dołu: l. d.: `Grudziądz` oraz p.d: `2009 E. Dwurnik`

Estymacja: 4 500 - 6 000

Wesołych świąt !!

tusz, kredka/papier, 21 x 14 cm
sygnowany p. d.: `E D.`

Estymacja: 600 - 800

Świdnik, 2012 r.

olej/płótno,
55 x 46 cm,
sygn.

Czerwone tulipany, 2012

akryl, płótno;
55 x 46 cm
sygn. i dat. p. d.: 2012 / E.DWURNIK
Na odwrocie opis: 2012 / E. DWURNIK / "CZERWONE TULIPANY<< / NR: XXIII - 508 / 4702

Poronin z cyklu Akwarele z Bukowiny, 1981

gwasz, papier;
49 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
Na odwrocie stempel z nr. 15/38 oraz opis pracy

TRAFALGAR SQUAR, 1997

Gwasz, karton; 46 x 64 cm
Sygnowany l.d.: TRAFALGAR SQUAR, p.d.: LONDYN | 1997 E.DWURNIK

GLIWICE, 1988

Olej, płótno; 147 x 114 cm
Sygnowany p.d.: 1988 | E.DWURNIK
Na odwrocie opis autorski

Sopot (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
46x27.5

Plaża w Sydney (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, tempera, papier
46x27.5

Wiersze zebrane (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
30x21

Paryż, 2000

olej, płótno;
81 x 150 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: marzec - kwiecień 2000 / Saint Germain / l ` Auxerrois / E. DWURNIK
Na odwrocie napisy autorskie: NR: IX - 975 / 2566 / 2000 - marzec-kwiecień / E.DWURNIK / PARYŻ / ( Saint - Germain, / l`Auxerrois )

NY - 10079, 2003

olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat.: E. DWURNIK / "NY" / RYS NR: 10079

NY - 10084, 2003

olej, płótno;
40 x 30 cm;
sygn. i dat.: 2003 E. DWURNIK / "NY" / RYS NR: 10084

Figura na przetrwanie, 1995

akwarela, piórko, papier; 41 x 32 cm (w świetle oprawy),
sygn. l. d.: E. DWURNIK.
Napisy: p. g. : Figura na przetrwanie (ołówkiem) oraz p. d.: 1995 E.D

liczba obiektów: 1062