1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Błękitny, 1992

olej, płótno; 150 x 210 cm;
sygn. p. d.: 91 E DWURNIK;
Na odwrocie napisy autorskie: 18-17.07.92 / E.DWURNIK / 71 XX 1827 / Błękitny

cena wywoławcza: Wykup abonament

Tulipany, 2010

olej, płótno; 54,5 x 45,5 (w świetle oprawy);
sygn. 2010 / E. DWURNIK
Na odwrocie napisy autorskie: 2010 / E. DWURNIK / "Rożowe tulipany" / NR: XXIII =408=4343

Czerwone tulipany, 2012

akryl, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: 2012 / E. DWURNIK
Na odwrocie napis: 2012/ E. DWURNIK/ ,,CZERWONE / TULIPANY"/ NR: XXII-504 / = 4698=

Rok Chopinowski, 2011 r.

akwarela, tempera/papier, 46 x 55 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `ROK CHOPINOWSKI | 2011 | E. DWURNIK`

Estymacja: 4 800 - 5 800

Tulipany (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
29.5x21

Lisek nie lubi owoców (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
29.5x21

Szczęśliwa gruszka (2012)

sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
29.5x21

Radzymin, 2012

akryl, płótno;
41 x 33 cm;
sygn. p. d.: 2012 / E. DWURNIK, napis l. d.: RADZYMIN
Na odwrocie napis: 2012 / E DWURNIK / "RADZYMIN"/
NR: IX - 1684 / 4663

ZOO, 2012

akryl, płótno;
41,5 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2012 / E. DWURNIK
Na odwrocie napis: 2012 / E. DWURNIK / "ZOO" /
NR: XI = 614 = / 4647

Maki, 2006

akwarela, tempera, papier;
45 x 54 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 2006 E. Dwurnik
Na odwrocie dwie pieczęcie: NA PAPIERZE / NR:10964 oraz
AKWARELA / E.DWUERNIK;
napis odręczny: + tempera/spis NR: 1602 "Maki" /26-7.03.2006/46 x 55cm

Tulipany, 2012

akryl, płótno;
55 x 46 cm;
sygn.: 2012 / E DWURNIK

Warszawa, 2012

gwasz, papier;
45,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);

Poznań, 2012

gwasz, papier;
45 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
opis u dołu: POZNAŃ, sygn. p. d.: 2012 / E. DWURNIK

Gapy w trolejbusie I, 1969

flamaster, papier;
34,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 28. XII. 69. EDwurnik.
Na odwrocie pieczątka z opisem pracy.

Wesołych Świąt!

tusz/papier, 21 x 15 cm
sygnowany p. d.: `E.D.`

Estymacja: 600 - 900

Wesołych Świąt!, 1980 - 90 r.

tusz, akwarela, kredki/papier, 21 x 14 cm
sygnowany p. d.: `E.D.` oraz dedykacja l. g.: `Wesołych Świąt | dostatniego roku | 1980 - 90`

Estymacja: 600 - 900

Wesołych Świąt!

tusz/papier, 21 x 15 cm
sygnowany p. d.: `E.D.`

Estymacja: 600 - 900

Bez tytułu, 1965 r.

akwarela/papier, 30 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. g: `E. Dwurnik 65`

Estymacja: 6 000 - 7 000

Most Siekierkowski, 2011 r.

akwarela, tempera/papier, 55 x 46 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany `E. Dwurnik 2011`oraz opis i pieczęcie autorskie na odwrocie

Estymacja: 3 800 - 4 800

Radzieckie rakiety w Krakowie (2012)

sygn. dat.p.d.,
akwarela, gwasz, papier,
29.5x20.7 cm

liczba obiektów: 1062