1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Czerwone tulipany, 2011

olej, akryl, płótno, 81 x 64,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: 2011 / E.DWURNIK

cena wywoławcza: Wykup abonament

Chrystus w grobie (z cyklu Krzyż), 1979

olej, płótno,
73,5 x 54,4 cm;
sygn. p. d.: 79/ E.DWURNIK, opisany śr. d.: CHRYSTUS W GROBIE,
Na odwrocie opis: E.DWURNIK/ 1979/ NR: X - 20 - 618 oraz nalepka z danymi pracy

Nerwowa wymiana myśli(2011)

sygn.dat.p.d.
gwasz, akwarela, papier,
32x24

Dwa jabłka i gruszka(2011)

sygn.dat.p.d.,
gwasz, akwarela, papier,
24x32

Twoje oczy, 2004

gwasz/papier,
12,5 x 18 cm (w świetle passe-partout),
sygnowany, datowany i opisany: E.D.04 TWOJE OCZY ,
z prywatnej kolekcji, Kraków

Mam nowy samochód, 1998

technika mieszana (akwarela, ołówek, tusz na papierze),
21 x 24,5 cm,
sygnowany, datowany i opisany u dołu: E.D.98 MAM NOWY SAMOCHÓD!!!,
z prywatnej kolekcji, Kraków

Garwolin , 2009 r.

akwarela, tempera/tektura,
23 x 27,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `2009 E. Dwurnik` oraz opis i pieczęcie autorskie na odwrociu

Estymacja: 2 400 - 4 000 zł

Czerwone tulipany, 2011

akryl, płótno,
55x46 cm,
sygn. na licu /2011 E. DWURNIK/, opisany na odwrocie /2011 E. DWURNIK "Czerwone tulipany" NR: XXIII -465 45 20/

Domus, Vectio et Itinera, 1999

Olej, płótno;
130 x 97 cm
Sygn. p.d. 1999/ E.DWURNIK
U dołu: DOMUS, VECTIO ET ITINERA
Na odwrocie opis autorski

Samotny mężczyzna, 28.03.2011

rysunek, papier, 32x24 cm

Wąwóz Królowej Jadwigi, 2007 r.

olej/płótno
82 x 65 cm
sygn.

Wałbrzych, 1997

gwasz, akwarela, papier,
39,5 x 49,5 cm
(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 1997 / WAŁBRZYCH E.DWURNIK

Trzy paszczaki na Kazimierzu (2011)

sygn. dat.p.d.,
akwarela, tempera, papier,
32x24 cm

Warszawa Międzylesie (1967)

sygn. dat.p.d.,
gwasz, akwarela, papier,
29.5x41.7 cm

Stadion Dziesięciolecia, 2008

olej, płótno,
65 x 81 cm;
sygn. p. d.: E.DWURNIK / 2008
opisany na odwrocie: 2008/ E. DWURNIK/ "Stadion Dziesięciolecia"/ NR: XI - 441 - 3930/ 3930

Różowe tulipany, 2011,

tempera na papierze, 21x30

Plac Teatralny, 2007 r.

tempera/karton, 55 x 45 cm (arkusz, w świetle pase-partout)
datowany i sygnowany p.d.: `2007 | PL. TEATRALNY E. DWURNIK`

Obraz nr 229, 2004

olej, płótno, 51,5 x 62,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bez tytułu, ("Dwurnik na Fałacie")
(jest to zamalowany przez Edwarda Dwurnika obraz Antoniego Fałata "Poligon")

Warszawa - Kościół Św. Krzyża, 1981

olej, płótno, 97 x 146 cm;
sygn. p. d.: 1981 E. DWURNIK 725
l. d. napis: WARSZAWA / Kościół Św. Krzyża
na odwrocie napis autorski: E. DWURNIK/ 1981/ NR: XI - 31 - 725, nalepka wystawowa, oraz nalepka z Galerii Promocyjnej Art

Wenecja, 1995-6

olej, płótno, 51 x 52 cm;
sygn. p. d.: 1995-6/E. DWURNIK
napisy autorskie na odwrocie: 1995-6/ E. DWURNIK / "WENECJA" 4/16/ NR: IX - 785-2188
Obraz z cyklu IX - 785-2188 - nr 4/16

liczba obiektów: 1062