PANEK Jerzy (1918-2001)
pastele olejne, karton biały; 30 x 24 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
odprysk/papier, 47 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem l.d.: 'Jerzy Panek 18/2000 r "odprysk" VIII/XXI Panek'
PANEK Jerzy (1918-2001)
odprysk/papier, 29 x 29,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Jerzy Panek "Oszust matrymonialny" 2000 trawił i drukował Krzysztof Tomalski'
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel/papier, 29,5 x 20,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Panek 98'
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akwaforta; wym.: 95 x 93 mm; sygn. oł. p.d.: Kurs IV Panek, l.d.: akwaforta. W obrębie kompozycji tytuł. Lit.: D. Burkamp, Jerzy Panek, 1995, s. 62, poz. 23.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Lew z Pilicy (dla Halszki), 1973
Drzeworyt na papierze żeberkowym; wym.: 215 x 305 mm; sygn. oł. p.d.: Panek 1973; l.d. tyt.: Lew z Pilicy dla Halszki. Grafika, element cyklu 10 drzeworytów o tej tematyce, powstała jako efekt "Międzynarodowego Pleneru Malarskiego - Pilica 1973". Lit.: D. Burkamp, Jerzy Panek, 1995, s. 199, poz. 481.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Profil (dr Jan Mitarski), 1956/1993
Drzeworyt; wym.: 240 x 185 mm; sygn. oł. p.d.: Panek 56/93. Późniejsza odbitka z oryginalnej płyty drzeworytniczej. Odbitka nr 6/10. Lit.: D. Burkamp,"Jerzy Panek", 1995, s. 88, poz. 112.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Twarz abstrakcyjna z cyklu NIEWIDOMY EROTOMAN, [1993]
pastel oleista, papier; 29,5 x 20,8 cm;
PANEK Jerzy (1918-2001)
Twarz abstrakcyjna II z cyklu NIEWIDOMY EROTOMAN, [1993]
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier, 30 x 21 cm
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastele olejne, karton biały; 30 x 24 cm;
PANEK Jerzy (1918-2001)
Krowa - rysunek ze Szkicownika artysty, [1964]
ołówek, papier; 20 x 29 cm;
napis autorski l. g.: 25; oraz numer strony szkicownika l. d.: 21
PANEK Jerzy (1918-2001)
Twarz z cyklu NIEWIDOMY EROTOMAN, [1993]
pastel oleista, papier; 29,5 x 20,8 cm
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Chińczyk i bawół (Kanton), 1956
drzeworyt, papier; 24,5 x 41,6 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Panek 56 (ołówkiem); napis l. d.: CHIŃCZYK I BAWÓŁ (KANTON) (ołówkiem).
PANEK Jerzy (1918-2001)
brązowa kredka, papier w kratkę; 20 x 29,5 cm;
napis l. g.: G... ? Wellington 1812, nr p. g : 26.4.
PANEK Jerzy (1918-2001)
brązowa kredka, papier w kratkę; 21,5 x 29,5 cm;
data p. g.: 31.VIII; karta: 31.