1 zł
2 600 000 zł

BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)

EN, 1986

olej, płyta pilśniowa
87,5 x 73 cm
na odwrocie na płycie sygnatura: EN | EN BEKSIŃSKI oraz w kółku czerwonym flamastrem: 2
przy dolnej listwie na białym, gipsowym polu pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę z podpisem; mała francuska nalepka transportowa

cena wywoławcza: Wykup abonament

Oż, 1999 r.

olej/płyta pilśniowa, 132 x 98 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OŻ | BEKSIŃSKI | 1999'
na odwrociu instrukcja konserwacji dzieła

Głowa, 1959

heliografia, papier; 39 x 29 cm;
sygn. i dat na odwrocie: luty 1959 (ołówkiem) / ZDZISLAW BEKSIŃSKI (pieczątka).

Kompozycja z krzyżem

grafika komputerowa, papier;
57,5 x 77,5 cm (w świetle oprawy).

Kompozycja I

grafika komputerowa, papier;

Bez tytułu - twarz

grafika komputerowa, papier; 60 x 80 cm.

niesygnowany
grafika komputerowa
80x60.2 cm

niesygnowany
grafika komputerowa
60x80 cm

niesygnowany
grafika komputerowa
60.2x77.5 cm

niesygnowany
grafika komputerowa
60.2x80 cm

niesygnowany
grafika komputerowa
60.2x80 cm

Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.

fotomontaż komputerowy, 80 x 80 cm
oprawiony

Postać, 1998 r.

gwasz, kredka, tusz, papier, 29 x 23,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. g.: Beksiński 98

Twarz z profilu - Bez tytułu

grafika komputerowa, papier; 59 x79 cm (w świetle passe-partout).

Woal - Bez tytułu

grafika komputerowa, papier; 80 x 80 cm.

Bez tytułu - Drzwi

grafika komputerowa, papier; 60 x 80 cm (uszkodzenie prawej krawędzi arkusza).

Złomowisko

Bez tytułu, 1993 r.

akryl/płyta pilśniowa, 90,5 x 87 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Beksiński 93'
na odwrociu nalepka z opisaniem obrazu

BEZ TYTUŁU, 1980

olej, płyta
87 x 87 cm
sygn. na odwr. na płycie: BEKSIŃSKI | 1980

BEZ TYTUŁU, 1997

tusz, akwarela, papier kremowy
29,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. tuszem l.d.: BEKSiński 97

liczba obiektów: 645