1 zł
2 600 000 zł

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

KRYSZTAŁ PRZESTRZENI ARTYSTY (Horme klasyczne nr 6, Ars-hormegram turkusowy, Ars-hormegram nr 1), 1974

tempera na płótnie,
33,3 x 27,4 cm, sygnowana u dołu "B. Szwacz 1974", na odwrocie napisy autorskie.

cena wywoławcza: Wykup abonament

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 1998 r.

technika mieszana/papier, 24 x 22 cm, sygn.
Dar Pani Bożeny Szwacz.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 1998 r.

technika mieszana/papier, 24 x 22 cm,
sygn.
Dar Pani Bożeny Szwacz.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

WIDOK MIASTA, 1939

Gwasz, papier, 32,5 x 47 w świetle p-p
Sygnowany p.d.: Bog. Szwacz 39

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1966 r.

olej/płótno,
56 x 48 cm (w oprawie), 55 x 47 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: `Szwacz 1966`

Estymacja: 4 000 - 6 000

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars-Hormegram Nr 101, 1989 r.

olej/płótno,
46 x 48 cm
sygnowany p.d.: `SZWAC Z`, dat. l.d.: `1989`

Estymacja: 3 500 - 4 500

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja zielono -niebieska, 1962 r.

akwarela, tusz/papier, 26 x 19 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany u dołu: `SZWACZ 1962`

Estymacja: 1 000 - 1 800 zł

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars - Hormegram pejzażowy, 1989 r.

olej/płótno,
55 x 46 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: `SZWACZ | 1989`
opisany na odwrociu na blejtramie: `ARS - HORMEGRAM | PEJZAŻOWY | szwacz | 1989`

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars-Hormegraf 1

sygn.p.d.,
akwaforta,
17.4x15.5

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars-Hormegraf(1980)

sygn.p.d.,
technika mieszana,
15.5x17.5

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Ars-Hormegraf No 7D(1980)

sygn.p.d.,
technika mieszana,
17x15,5

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

technika własna,
59,5 x 74,5 (w świetle passe-partout),
nie sygnowany,
z kolekcji Galerii Piekary, Poznań

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja niebiesko -szara . 1991 r.

akwarela, gwasz/papier,
26,5 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany u dołu: `1962 SZWACZ 1991`

Estymacja: 1 200 - 1 800 zł

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja , 1985 r.

akwarela, gwasz/papier,
14 x 11 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany u dołu: `ŚWINOUJŚCIE 85 SZWACZ`

Estymacja: 1 200 - 1 800 zł

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja czerwono -zielona , 1966 r.

akwarela, gwasz, tusz/papier,
25 x18,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany u dołu: `Szwacz 1966 - LECEISTER`

Estymacja: 1 200 - 1 800 zł

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 1987 r.,`

gwasz
42 x 30 cm
sygn.
Dar Pani Bożeny Szwacz.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

pastel, papier naklejony na płótno,
98,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. SZWACZ

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

KRYSZTAŁ PRZESTRZENI ARTYSTY

("Horme klasyczne nr 6", "Ars-hormegram turkusowy", "Ars-hormegram nr 1"), 1974
tempera na płótnie,
33,3 x 27,4 cm,
Obraz zdobył pierwszą nagrodę w konkursie im. Jana Spychalskiego w Poznaniu.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Scena rodzajowa, ok. 1944

Cliché-verre;
wym. komp.: 54 x 74 mm;
sygn. na odwrocie pp.: Szwacz/Bogusław/1944 r.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Przy wodopoju, ok. 1944

Cliché-verre;
wym. komp.: 70 x 100 mm;
sygn. na odwrocie pp.: Szwacz Bogusław/1944 r.

liczba obiektów: 163