1 zł
2 600 000 zł

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Półakt kobiecy, 1949

akwarela, pióro, papier; 44 x 29 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. g.: Kisling / Paris / 1949;
na odwrocie nalepka galeryjna

cena wywoławcza: Wykup abonament

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Zamyślona

litografia barwna, papier; 28 x 22 (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. g. Kisling 1951.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Bretonka

litografia barwna/papier, 76 x 56 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jean Kisiling' na suchej pieczęci: 'Atelier Kisling', sygnowany na kamieniu l.d.: 'Kisling' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'H.C "B" | 24'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret brunetki

litografia barwna/papier, 39,5 x 31,5 cm (zadruk)
numerowany ołówkiem l.d.: '21/65'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret rudowłosej, circa 1947 r.

litografia barwna/papier, 74,5 x 55 cm (w świetle oprawy)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jean Kisling' na suchej pieczęci: 'Atelier Kisling' i numerowany l.d.: 'XXIV|L' oraz sygnowany, opisany i datowany na płycie p.g.: 'Kisling | Paris | 1947'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec w niebieskim berecie

litografia barwna/papier, 70 x 54 cm
sygnowany ołówkiem: 'Jean Kisling' na suchej pieczęci: 'Atelier Kisling' i numerowany l.d.: 'XXII|L' oraz sygnowany, opisany i datowany na kamieniu l.d.: 'Kisling | Sanary | 1948'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec

litografia barwna/papier, 41,5 x 56 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jean Kisling | C' na suchej pieczęci: 'Atelier Kisling' i numerowany l.d.: "H.C." | 25' oraz sygnowany, opisany i datowany na kamieniu p.g.: 'Kisling | Paris | 1937'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Port (Ilustracja do: Jean Giono, Provence, Paris), 1954 r.

litografia barwna/papier, 21 x 26 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'Kisling'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Zestaw czterech litografii, l. 50. XX w.

1. Deux Moines ;
litografia, papier; 16 x 10 cm (w świetle pass- partout);
sygn. na kamieniu p. d.: Kisling;
2. Un Sejour De;
litografia, papier; 15,8 x 10,5 cm (w świetle pass- partout);
3. S'il Nous Faut;
litografia, papier; 15,7 x 10,2 cm (w świetle pass- partout);
sygn. na kamieniu z prawej strony po środku: Kisling;
4. Comment Se ;
litografia, papier; 16 x 10,6 cm (w świetle pass- partout);
sygn. na kamieniu p. d.: Kisling.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt siedzący

litografia barwna, papier; 29 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygnowana na kamieniu l. d.: Kisling 1952.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Ostrokrzew

litografia barwna, papier; 29 x 23 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Matka z dzieckiem

litografia barwna, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling 1952.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret chłopca

litografia barwna, papier; 37,5 x 28 cm;
Prezentowana litografia pochodzi z teki L`Epopee Bohemienne [Epopeja cygańska]

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret dziewczyny

KISLING Mojżesz (1891-1953)

W porcie, [1950]

litografia barwna, papier; 26,5 x 19,5 cm;
sygn. na kamieniu l. d.: 'Kisling' oraz opisany i datowany p. d.: 'Marsille 1950'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Cyganka

litografia barwna, papier, 74 × 54 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling, l. d.: 94/150 oraz p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/KISLING wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling (syn artysty)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec w berecie, 1948 r.

litografia barwna, papier, 59 × 44,5 cm (zadruk), 74 × 54 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. na kamieniu l. d.: Kisling/ Sanary/1948; opis. ołówkiem l. d.: H. C. "W"/25, p. d.: pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis: Jean Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

litografia barwna, papier, 46,5 × 56,5 cm (zadruk), 56 × 68 cm (arkusz)
sygn. i dat. na kamieniu p. d.: Kisling; opis. ołówkiem l. d.: 53/150, p. d.: pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis: Jean Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Tulipany

litografia barwna, papier, 55,5 × 46 cm (zadruk), 74,5 × 54,5 cm (arkusz)
sygn. i dat. na kamieniu p. g.: Kisling; opis. ołówkiem l. d.: XXXII/L, p. d.: pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis: Jean Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt kobiety

litografia barwna, papier; 58 x 46,8 cm (wymiar odbitki); 63 x 50 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kisling (na kamieniu),
poniżej sygnatury owalny stempel: ATELIER / KISLING z podpisem pośrodku: Jean Kisling (ołówkiem);
nr odbitki l. d.: XL / L (ołówkiem).

liczba obiektów: 475