1 zł
2 600 000 zł

KONDEK Wacław (1917-1976)

Praszka (1965)

niesygnowany (potwierdzenie autorstwa przez Marię Kondek)
litografia (4/5)
44.5x61 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KONDEK Wacław (1917-1976)

Droga do Sozopola (1966)

litografia (5/10)
55x39.5 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Młyn nad Tanwią, 1967

litografia, papier; 44 x 59 cm (wymiar kompozycji),
50,5 x 70,3 cm (wymiar arkusza);
opisany u dołu ołówkiem: Litografia: "Młyn nad Tanwią" (autorskie) 7/10, (-) WACŁAW KONDEK, z prawej: 1967 (autorskie); na odwrocie napis ołówkiem: (-) WACŁAW / KONDEK / Lit 3 / 1967 w kółku: G 328 Młyn nad Tanwią, Autentyczność odbitki opisaną i numerowaną przez autora stwierdzam Maria Kondek

KONDEK Wacław (1917-1976)

Wieluń (1965)

litografia (4/5)
44.4x63.7 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Młyn nad Tanwią (1967)

litografia (7/10)
44x59 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Ballada o Hucie Florian III, 1971

litografia, papier;
62,5 x 45,5 cm;
napisy u dołu l. d.: "Ballada o hucie "Florian" III, litografia/ Lit.46/1971, śr. d.: 7/10, p. d.: WACŁAW KONDEK 1971
Na odwrocie potwierdzenie autentyczności litografii wystawione odręcznie przez Marię Kondek (1997).

KONDEK Wacław (1917-1976)

KONDEK Wacław (1917-1976)

Fara w Sieradzu z cyklu Ziemia Łódzka (1965)

litografia (3/5)
45.8x62 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Pieta (1971)

litografia (8/11)
63.5x40 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Z cyklu Sulejów (1961)

sygn. dat. p.d.
17 szt.
litografia, tinta
ok. 24x30.5 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Ballada o hucie Florian III (1971)

litografia (7/10)
62.5x45.5 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Okno III (1963)

niesygnowany
olej, pilśnia
61.5x90.5 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Dobry kolega (1971)

litografia barwna (6/10)
60.5x34.5 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Madonna (1971)

litografia (1/10)
60.5x34.5 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Dziewczyna (1961)

sygn.
ceramika, siwak
30x18x12 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Dziadek Frasobliwy (1961)

sygn.
ceramika, siwak
37x15.5x10 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Łód¼ - Ul.Targowa 47

niesygnowany
olej, płótno
50x69 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Brama (1971)

litografia (9/10)
46x55 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Błękitne góry

niesygnowany
olej, pilśnia
61.5x91.5 cm

KONDEK Wacław (1917-1976)

Scherzo - Alfabeta (1974)

sygn. dat. śr.g.
tempera,
deska
43.5x20.5 cm

liczba obiektów: 183