1 zł
2 600 000 zł

CIECIERSKI Tomasz (ur. 1945, Kraków)

Bez tytułu, 2002 r.

fotografia barwna/papier fotograficzny, płyta, 90,5 x 90,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `T. CIECIERSKI | 2002/3`

Estymacja: 15 000 - 19 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Terra verde, 2011

olej/płótno, 19x18 cm

Estymacja: 3600 - 4400 zł

Siena palona, 2010

olej/płótno, 16x13 cm

Estymacja: 3600 - 4400 zł

Bez tytułu, 1980 - 81 r.

kredka, ołówek/papier, 38,5 x 31 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany śr.d.: `T. Ciecierski 79/80-81 | Rysunek po zachodzie słońca | "Bez tytułu"`

Estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Bez tytułu, 2011 r.

zdjęcie laminowane, akryl/płótno, 34 x 46 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ CIECIERSKI | 2011 | FOTO / laminowane | ACRYL | bez tyt.`

estymacja: 6 000 - 12 000 zł

Bez tytułu, 1984 - 85 r.

kredka, ołówek/papier, 42 x 55,8 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `T. Ciecierski 1984-5`

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Mgiełki, 1979 r.

kredka, ołówek/papier, 42 x 59 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `T. Ciecierski 1979`

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Kulfony, 1978 r.

tusz, kredka/papier, 48 x 65 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `KULFONY" T. Ciecierski 1978 r.` oraz opisany na odwrociu

Estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Gorgony, 1985 - 2010 r.

linoryt/papier, 62 x 92 cm
opisany u dołu ołówkiem: `Gorgony 1985/2010 7/9 T. Ciecierski`

Estymacja: 2500-3500 zł

Pejzaż, 1980 r.

olej/płótno, 170 x 240 cm
sygnowany i datowany n odwrociu: 'T. Ciecierski | Pejzaż 1980'

Pochodzenie: Bezpośrednio od artysty

Tomasz Ciecierski, Obrazy i prace na papierze. 1972 - 2007, Muzeum Narodowe w Poznaniu, 2007

Aukcja Dzieł z Kolekcji Cezarego Pieczyńskiego
Estymacja: 50 000 - 80 000

bez tytułu

Tomasz Ciecierski (b. 1945) olej, płótno
54.5 x 66 cm.
sygn. i dat. na odwrocie: T. Ciecierski 2008'

bez tytułu, (tryptyk)

olej na płótnie
174 x 115 cm.
174 x 33 cm.
74 x 115 cm.
łącznie: 174 x 263 cm.
sygn. tyt. i dat. na odwrocie: 'T. Ciecierski 1990'

Ścieżki 1981

olej, płótno
150 x 180 cm
sygn. na odwrocie.

Piramida Szczęścia

olej, płótno
151 x 118 cm
sygn. p.d.: T. Ciecierski 78

Kulfony, 1978 r.

sygnowany i datowany śr. d.: `"KULFONY" T. Ciecierski 1978 r.` oraz na odwrociu

Estymacja: 5 500 - 6 000 zł

Kulfony , 1984-85

kredka/papier,
42 x 56 cm
sygnowany i datowany śr. d.: `T. Ciecierski 1984-5`

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Mgiełka , 1979 r.

kredka/papier,
42 x 59 cm
sygnowany i datowany śr. d.: `1979 T. Ciecierski` p. d.: ` ?mgiełka" `

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Fatamorgana

olej, płótno
150 x 180 cm
sygn. p.d.: T. Ciecierski 1980

Bez tytułu, dyptyk

olej, płótno
185 x 180 cm
sygn. na odwrocie: "Tomasz Ciecierski 1977 bez tytułu". 185 x 180 cm

Dewocjonalia, 2011

rysunek, 20x29,5 cm

liczba obiektów: 116