REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
olej, tektura naklejona na tekturę, 61,5 x 40 cm;
na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Mieczysław Reyzner / Lwów, ulica Kochanowskiego 68 / "Dwór wiejski"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/sklejka, 70 x 100 cm
sygnowany l. d.: `Mieczysław Reyzner`
olej/tektura, 35,5 x 49,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Mieczysław Reyzner |1929`
pastel, papier, wymiary w świetle ramy: 59 x 49
sygn. p.d.: Mieczysław Reyzner
olej, tektura
34 x 23 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Reyzner
olej, tektura, 68 x 92 cm;
olej/płótno naklejone na tekturę, 27,3 x 33 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Mieczysław Reyzner | Ostenda 1909`
olej, płótno naklejone na tekturę, wym.: 28 x 33,5 cm
sygn. p.d.: Mieczysław Reyzner / Ostenda 1909
olej, tektura, 45,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Mieczysław Rezner
Olej, tektura; 35 x 24,8 cm
Sygnowany l. d.: Mieczys?aw Reyzner
Na odwrocie nalepka papierowa: Z. ZIEMBICKI |
KRAKÓW. PLAC MARYACKI 2. |
Po?rodku okr?g?a piecz?tka z rozmazanym napisem:
K. PR. ZOLLAMT POSENBANHOF 2 II
oraz ?lad po drugiej nalepce papierowej z nieczytelnym napisem.
Cena wywo?awcza dotyczy pozycji 98 i 99 ??cznie
Olej, tektura; 34,5 x 25 cm
Sygnowany p. d.: Mieczys?aw Reyzner
Po?rodku okr?g?a piecz?tka z napisem:
?lad po drugiej nalepce papierowej z nieczytelnym napisem.
olej na sklejce, 32,9 x 47 cm,
sygnowany l.d. "Mieczysław Reyzner"
Olej, tektura;
39,3 x 61 cm
Sygnowany p. g.: Mieczysław Reyzner
Na odwrocie nalepka owalna pracowni materiałów malarskich: "Bilder | Einrahmungen | PAUL ENGE | Hischberg i. Schl. | Glaserei-Vergolderei";
nalepka z nadrukiem "Das Hochmeisterschloss Marienburg";
odręczny napis piórem: "Zur Erinnerung an den 28. Juli 1928. |
die Ehe ist kom- | promiss! | Suche die Diagonale | des Lebens! ";
nalepka z fragmentem wiersza Emanuela Geibla (w j. niemieckim)
olej, papier,
26 x 21.7 cm
sygnowany p.d.: Mieczysław Reyzner | 1930
olej, tektura,
27,5 x 23,5 cm;
sygn. l.d.: Mieczysław Reyzner / 1938
Olej, tektura,
wym. 69 x 49 cm;
Sygn. p.d.- Mieczysław Reyzner
akwarela na papierze, 28,5 x 33,5 cm
sygn. i dat. p.d.: "Mieczysław Reyzner / 1927"
PORTRET MODLĄCEJ SIĘ KOBIETY 1893 r.
Olej na płótnie 91,5 x 65,5 cm
Sygnowany l.d. - "Mieczysław Reyzner / 1893 Paryż"
gwasz, papier, wym.: 25 x 36 cm