1 zł
2 600 000 zł

MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Strajk, 1988-89 r.

olej/płótno, 83 x 54,5 cm, sygn.

Szyld Galerii Promocyjnej, 1987

szablon, gwasz, płótno,
181 x 82 cm (w świetle ramy)
sygn. l.d.: 7-IX | PM 87, p.g. napis z szablonu: GALERIA | PROMOCYJNA | WARSZAWA | RYNEK ST. MIASTA 2

Hamlet w budowie, 2006 r.

sitodruk,
84 x 59 cm,
sygn.

Para na ulicy, 2008

olej, płotno, 121 x 91 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PIOTR MŁODOŻENIEC / PARA NA ULICY / OL/PŁ 2008

Pan Głowa, 2008

olej, płótno, 130 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PIOTR MŁODOŻENIEC / PAN GŁOWA / 2008 / OL/PŁ

Okno, 1999

olej, tektura
64 x 51 cm
sygn. na odwrocie: Piotr młodożeniec / "okno" / ol/tekt, 1999

Okno, 1999

olej, tektura, 64 x 51 cm; sygn. na odwrocie: Piotr młodożeniec / "okno" / ol/tekt, 1999

Plakat autorski do własnej wystawy, 2007

sitodruk, sygnowany przez autora, 61x87,5 cm

Lot, 2007 r.

olej/płótno, 67 x 56 cm, sygn.

DWIE POSTACIE, ok. 1997

olej, tektura
99 x 68 cm
sygnowany u dołu wzdłuż prawej krawędzi: III 08...(?)

India, 2006 r.

olej/tektura, 48 x 43 cm

Facet 34, 2007 r.

olej/tektura, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany p. d.: `07 PM`,
na odwrocie opisany

Głowa, 2006

olej, płótno, 52x38 cm

Wystawa Nowy Świat, 1994 r.

plakat, sitodruk, 86 x 60 cm, sygn.

Autokamera 2, 1998

olej, płótno, 200 x 140 cm;
sygn. i dat. p.d.: V 98 PM (wzdłuż krawędzi);
na odwrocie napisy autorskie: autokamera 2 / V `98 / P.Młodożeniec / ol. pł

Grudzień `81, 1982-2005

olej, płótno, 53x73 cm

Wystawa z Afryki

odbitka komputerowa, 40 x 30 cm, 1999r.

Para XV, 2004 r.

olej/płótno, 73 x 53 cm, sygn.

Big brother, 2002 r.

grafika komputerowa,
54 x 80 cm,
sygn.

liczba obiektów: 86