1 zł
2 600 000 zł

FORYŚ Ilona, Jadwiga, Ilafo, pseud. (ur. 1980)

Jaguar (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Jump 5 (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm

Naomi (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x100 cm

Dog, 2016

olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: "DOG", OLEJ NA PŁÓTNIE, 70X50 CM, ILONA FORYŚ, 2016

Work (2016)

sygn. l.d.
olej, płótno
90x80 cm

Citroen C3 (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
20x60 cm

Złom 2, 2016

olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: "ZŁÓM 2" OLEJ NA PŁÓTNIE, 50X70 CM 2016, ILONA FORYŚ

Sweet (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm

Rihanna (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
61x70 cm

Jump 2016

Olej, akryl, sprey, 75 x 200 cm,
sygn. l.d: ilafo, opis autorski na odwrocie

007, 2015

olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: "007" OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x70 CM, ILONA FORYŚ, 2015

Złom 2, 2016

olej, płótno, 50 x 70 cm

Shark (2016)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
89x116 cm

Hot (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm

Ri, 2015

olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: ,,Ri'',OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x70cm, ILONA FORYŚ, 2015

Rude boy, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 70 cm

Pistolero

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie Ilona Foryś Jlafo 2015

Beyonce (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm

Hey, Rude Boy (2015)

sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm

liczba obiektów: 166