PIOTROWSKI Grzegorz L. (ur. 1976)
olej, płótno,100 x 80
sygn. i opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 30x40 cm,
sygn. na licu /Piotrowski `12/
Akryl, płótno, 130 x 120 cm
opisany na odwrocie: "Bez Tytułu"/PIOTROWSKI.G-L/2011/130 x 120
akryl /płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ L. PIOTROWSKI | 2012 R. | POMARAŃCZOWA ONA'
akryl /płótno 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `GRZEGORZ L. PIOTROWSKI | 2012 | POMARAŃCZOWA PLAŻA`
akryl, płótno,
40x30 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu /PIOTROWSKI 11`/, OPISANY NA ODWROCIE /PIOTROWSKI G. L. 2011` "T3"/
Olej, płótno;
80 x 80 cm
Sygn. p.d. PIOTROWSKI
Na odwrocie: PIOTROWSKI/ GRZEGOR. LEON/ 2011/ 80 x 80/ "SYRENA"
akryl/papier, 48 x 48 cm
sygnowany p.d.: `Piotrowski | `09`
akryl, płótno;
100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: Grzegorz Leon Piotrowski 2011
Olej, płótno;
100x80 cm
Sygn. prawy bok: PIOTROWSKI
olej, płótno;
80 x 50 cm;
sygn. p.g.: PIOTROWSKI II oraz na odwrocie: GRZEGORZ LEON PIOTROWSKI 2011 ONO
akryl/płótno,
100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `"Nocna kobieta" | PIOTROWSKI GRZEGORZ | 2001 R. 100/80`
Akryl, płótno;
100x80 cm
Sygn.p.d.: PIOTROWSKI/ 2010 i na odwrocie: PIOTROWSKI/ GRZEGORZ/ LEON 2010/ "Deszcz"
olej, płótno,
80x80 cm,
sygn. na licu lewy górny róg, opisany na odwrocie
Olej, płótno;
100x75 cm
Sygn. Na odwrocie: "SYRENA B."/ PiOTROWSKi/ 100x75 2010 R
olej/płótno,
120 x 80,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `PIOTROWSKI 07`09 Leon Grzegorz | Akt w Bieli`
Akryl, płótno;
100 x 80 cm
Sygn. l.g. PIOTROWSKI 09; na odwrocie: INDIANKA/PIOTROWSKI/Leon/ GRZEGORZ/AKRYL/ 100 x 80 cm/ 2009 R
Akryl, płótno
100 x 80 cm
Sygn. l.d. Piotrowski 2010
Na odwrocie: PIOTROWSKI/ GRZEGORZ/ LEON/ 2010 R/ ONY
olej/płótno,
100 x 90 cm
sygn. i dat. l.d.: `P.G. 09`
sygnowany na odwrociu